Odmładzanie pochwy laserem Białystok

laserowa rewitalizacja pochwy, laser Mona Lisa Touch, laserowy lifting pochwy, zabieg MonaLisa Touch więcej »

Rewitalizacja pochwy w Białymstoku - informacje

Gabinet zabiegowy w Twoja Klinika Gabinet zabiegowy w Twoja Klinika

Zabiegowi odmładzania pochwy laserem poddają się głównie kobiety po porodach, w okresie menopauzalnym oraz cierpiące na słabe nawilżenie pochwy. Dzięki takim zabiegom z użyciem lasera następuje znaczna poprawa funkcji seksualnych u kobiet, wyleczona zostaje atrofia żeńskich narządów płciowych oraz zespół rozluźnienia pochwy VRS. Dzięki działaniu na pochwę światła laserowego następuje kurczenie się jej tkanek, wydzielanie się nowego kolagenu (który wpływa na jędrność pochwy), a także odbudowana zostaje błona śluzowa pochwy, a co za tym idzie - poprawia się nawilżenie pochwy.

Laserowa rewitalizacja pochwyw Białegostoku

Na laserową poprawę napięcia oraz nawilżenia pochwy zaprasza Klinika Medycyny Estetycznej Renew. Zabieg taki przeprowadzany jest tu za pomocą lasera Fotona Er:YAG o długości fali 2940nm. Oprócz ujędrniania kanału pochwy lekarz może przeprowadzić także tym laserem zabieg leczący wysiłkowe nietrzymanie moczu oraz bezinwazyjny lifting warg sromowych. Z innych zabiegów za pomocą lasera Fotona można poddać się tutaj także redukcji blizn okolicy krocza i na brzuchu (po cesarskim cięciu) a także redukcji rozstępów powstałych, np. w okresie ciąży.

Lekarzem, zajmującym się na terenie Białegostoku laserowymi zabiegami, leczącymi zespół rozluźnienia pochwy, jest dr n. med. Agnieszka Mikucka-Niczyporuk, ginekolog i położnik, która specjalizuje się w ginekologii estetycznej i laseroterapii ginekologicznej. Swoje dodatkowe umiejętności z tego zakresu zdobywała, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach: powiada m.in. certyfikat ukończenia "szkolenia technicznego i aplikacyjnego umożliwiającego pracę z systemem MonaLisa Touch" (Warszawa, 2014 rok). W zabiegach rewitalizacji okolic intymnych posługuje się nie tylko laserem Monalisa Touch, ale także laserem CO2 Pentagon Grand oraz preparatami, zawierającymi kwas hialuronowy.

Odmładzanie pochwy laserem to także propozycja medyczna Gabinetu Ginekologii i Medycyny Estetycznej Holistic Med. Placówka ta wyposażona jest w laser MonaLisa Touch, za pomocą którego lekarz może przeprowadzić tutaj nie tylko zabieg poprawiający jędrność i nawilżenie pochwy, ale także wyleczyć wysiłkowe nietrzymanie moczu, obudować błonę śluzową pochwy oraz przeprowadzić laserową plastykę warg sromowych. Ponadto można poddać się tutaj innym zabiegom z zakresu ginekologii estetycznej: powiększeniu warg sromowych większych kwasem hialuronowym czy zabiegowi hymenotomii (usunięcia błony dziewiczej).

Ile kosztuje rekonstrukcja korekcyjna waginy laserem w Białymstoku, a ile w Manchesterze?

Gabinet zabiegowy w Twoja Klinika Gabinet zabiegowy w Twoja Klinika

Za zabieg poprawy napięcia oraz nawilżenia pochwy za pomocą lasera trzeba w białostockich gabinetach ginekologii estetycznej zapłacić sumę 2 000 zł, natomiast 1 200 funtów (6 900 zł) kosztuje taki zabieg w The Aesthetic & Laser Clinic, mieszczącej się w Manchesterze (Wielka Brytania).

Odmładzanie pochwy laserem - ceny w Białymstoku na tle innych miast

 • Białystok od 1 000 zł
 • Warszawa od 1 500 zł do 5 000 zł
 • Łódź od 750 zł do 3 000 zł
 • Wrocław od 1 500 zł do 2 500 zł
 • Kraków od 1 050 zł do 5 000 zł
 • Katowice od 800 zł do 2 600 zł
 • Gdańsk od 2 500 zł
 • Kielce od 900 zł do 1 500 zł
 • Gdynia od 1 800 zł do 2 200 zł
 • Gliwice od 1 500 zł
 • Rzeszów od 1 500 zł do 5 000 zł
 • Poznań od 1 500 zł
 • Częstochowa od 2 000 zł
Odmładzanie pochwy laserem cena »

Usługa rewitalizacja pochwy laserem w Białymstoku jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika.

Autor: