Odmładzanie pochwy laserem Cieszyn i okolice

Synonimy: laserowa rewitalizacja pochwy, laser Mona Lisa Touch, laserowy lifting pochwy, zabieg MonaLisa Touch więcej »

Bezpośrednio w Cieszynie nie dysponujemy placówką wykonującą odmładzanie pochwy laserem, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 4 innych klinik z okolicy Cieszyna. Odmładzanie pochwy laserem można przeprowadzić m.in. w Klinika Galena w Bielsku-Białej (31 km od Cieszyna) w cenie 1 500 zł lub w Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med w Rybniku (40 km od Cieszyna) gdzie cena za odmładzanie pochwy laserem wynosi 1 500 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz odmładzanie pochwy laserem w Cieszynie?

Usługa odmładzanie pochwy laserem w Cieszynie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska