Odmładzanie pochwy laserem Częstochowa

Synonimy: laserowa rewitalizacja pochwy, laser Mona Lisa Touch, laserowy lifting pochwy, zabieg MonaLisa Touch więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Oferujesz odmładzanie pochwy laserem w Częstochowie?

Odmładzanie pochwy laserem Częstochowa - informacje

Gabinet zabiegowy w Bellazone Gabinet zabiegowy w Bellazone

Zabieg laserowej rewitalizacji pochwy dedykowany jest m.in. kobietom, zmagającym się z nadmiernym rozluźnieniem pochwy. Przeprowadza się go w celu poprawy elastyczności i wytrzymałości tkanek pochwy. Przez co najmniej kilkanaście dni po zabiegu należy unikać kontaktów seksualnych. Efekty procedury odczuwane są po około 30 dniach (utrzymują się około 2 lat). Najczęściej dla osiągnięcia pożądanych rezultatów wystarczy jeden zabieg (w razie konieczności można go powtarzać).

Odmładzanie pochwy laserem w Częstochowie

Zabieg rewitalizacji pochwy wykonać może dr n. med. Sławomir Olek, specjalista ginekolog i położnik. Doświadczenie zawodowe zdobywał jako ordynator Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Miejskiego Szpitala Zespolonego w Częstochowie. Specjalizuje się m.in. w procedurach z zakresu ginekologii estetycznej. Przeprowadza laserowe obkurczanie pochwy, udać się można do niego również na modelowanie i rewitalizację warg sromowych większych i mniejszych, lifting pochwy, lifting krocza nićmi Vaginal Narrover oraz plastykę warg sromowych. Jego oferta obejmuje ponadto rewitalizację okolic intymnych za pomocą osocza bogatopłytkowego i mezoterapii, plastykę napletka łechtaczki i augmentację punktu G, a także korekcję poporodowych uszkodzeń pochwy i krocza oraz odtworzenie błony dziewiczej.

W Częstochowie odmładzanie pochwy laserem jest także możliwe do przeprowadzenia w MEDYK CENTRUM, w którym świadczona jest cała gama usług z zakresu ginekologii i ginekologii estetycznej. Zabieg rewitalizacji pochwy wykonywany jest za pomocą lasera MonaLisa Touch. W ośrodku wykorzystuje się go również do korekcji warg sromowych oraz leczenia nietrzymania moczu. Do placówki udać się można także na zabiegi przy użyciu kwasu hialuronowego (powiększenie punktu G, rewitalizacja i wypełnianie warg sromowych), oferta Centrum obejmuje ponadto chirurgiczną plastykę warg sromowych, nacięcie zbyt grubej błony dziewiczej, zszycie fałdów pozostałych po błonie dziewiczej oraz odkrycie i uwypuklenie łechtaczki.

Na laserową rewitalizację pochwy udać się również można do Kliniki Bieńkowscy Esteticmed, w której do odmładzania pochwy wykorzystuje się system laserowy SmartXide2 MonaLisa Touch, który przeznaczony jest do małoinwazyjnych zabiegów w obrębie okolic intymnych kobiet. Stosowany jest on także do obkurczania pochwy oraz leczenia nietrzymania moczu. Oferta Kliniki obejmuje ponadto plastykę pochwy, plastykę warg sromowych, powiększanie punktu G oraz odmładzanie krocza przy użyciu nici Vaginal Narrover.

Cena laserowej rewitalizacji pochwy w Częstochowie i w Sydney

Gabinet zabiegowy w Bellazone Gabinet zabiegowy w Bellazone

W Częstochowie za zabieg odmładzania pochwy za pomocą lasera zapłacić trzeba około 1 500 złotych. W Parramatta Plastic Surgery w Sydney cena takiej procedury wynosi 1 500 dolarów australijskich, czyli około 4 200 złotych.

Odmładzanie pochwy laserem - ceny w Częstochowie na tle innych miast

 • Częstochowa od 2 000 zł
 • Warszawa od 1 000 zł do 5 000 zł
 • Łódź od 750 zł do 3 000 zł
 • Wrocław od 1 500 zł do 3 500 zł
 • Kraków od 1 050 zł do 5 000 zł
 • Katowice od 800 zł do 2 600 zł
 • Gdynia od 1 800 zł do 2 200 zł
 • Gdańsk od 2 500 zł
 • Kielce od 900 zł do 1 500 zł
 • Poznań od 1 500 zł
 • Gliwice od 1 500 zł
 • Rzeszów od 1 500 zł do 5 000 zł
 • Bydgoszcz od 1 500 zł
Pokaż więcej »

Usługa odmładzanie pochwy laserem w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika.

Pacjenci szukali zabiegu odmładzanie pochwy laserem w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Radomsko.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska