Odmładzanie pochwy laserem Gliwice

laserowa rewitalizacja pochwy, laser Mona Lisa Touch, laserowy lifting pochwy, zabieg MonaLisa Touch więcej »

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Rewitalizacja pochwy w Gliwicach - informacje

Gabinet zabiegowy w Beauty Medica Gabinet zabiegowy w Beauty Medica

Małoinwazyjny zabieg odmładzania pochwy z użyciem lasera jest wskazany pacjentkom, które borykają się z problemem luźnej pochwy, wywołanym porodem lub okresem menopauzy. Zabieg ponadto poprawia jakość doznań seksualnych i stanowi profilaktykę wysiłkowego nietrzymania moczu. Procedura polega na rozgrzaniu znajdującego się w tkankach kanału pochwy kolagenu, doprowadzając za pośrednictwem laserowej wiązki do obkurczenia jego włókien oraz okolicznych tkanek, zwiększając tym samym ich napięcie i elastyczność. Proces ten nosi nazwę fototermicznego, nieablacyjnego obkurczania pochwy.

Laserowe odmładzanie pochwy – zabiegi w Gliwicach

Położnictwo i ginekologia, ginekologia onkologiczna oraz estetyczna to oferta Gabinetu Medycyny Estetycznej i Ginekologii Dag-Med. W celu poprawy wyglądu oraz polepszenie funkcji seksualnych żeńskich narządów płciowych placówka oferuje laserowe zabiegi odmładzania pochwy, plastyki przedsionka pochwy i krocza oraz wybielania warg sromowych. Procedury laserowe obejmują również ginekologię zabiegową, np. laserowe usuwanie nadżerki oraz laserowe usuwanie zmian sromu. Poza laserem, procedury odmładzające srom przeprowadzane są tu z użyciem preparatu Desirial.

Odmładzanie pochwy laserem frakcyjnym Beladona przeprowadzają specjaliści Centrum Medycyny, Estetyki i Stomatologii Liftmed w Rybniku (25 km od Gliwic). Zabieg z zakresu chirurgii estetycznej wewnętrznych oraz zewnętrznych części intymnych kobiety zmniejsza nachylenie pochwy, ujędrnia i odmładza ją oraz poprawia jakość życia seksualnego. Procedura jest jedną z wielu oferowanych w placówce i obejmuje m.in. zabiegi plastyki sromu i krocza, usuwania kłykcin pochwy i sromu, a także leczenia zabiegowego.

Terapię zespołu rozluźnienia pochwy (VRS) z użyciem laser MonaLisa Touch realizuje lek. med. Dawid Serafin, specjalista gienkologii i położnictwa. Swoje kwalifikacje kształtował w trakcie licznych szkoleń i konferencji z zakresu ginekologii i ginekologii estetycznej oraz w Klinice Chirurgii St Berhard Hospital w Kamp-Lintfort w Niemczech, gdzie zdobywał doświadczenie w zakresie chirurgii plastycznej. Specjalizuje się w laserowej ginekologii estetycznej oraz w zabiegach wypełnienia i rewitalizacji okolic intymnych przy użyciu kwasów hialuronowych. Dr Serafin jest ponadto trenerem Neauvia Organic w zakresie wykorzystania w ginekologii estetycznej linii produktów na bazie kwasu hialuronowego.

Laserowa rejuwenacja pochwy – porównanie cen w Gliwicach i w Davis (USA)

Gabinet zabiegowy w Klinika AKMED Gabinet zabiegowy w Klinika AKMED

Na Śląsku ceny zabiegu laserowego odmładzania pochwy kształtują się na poziomie 2 000 - 3 000 zł. Tymczasem w Kalifornii, w ramach swojej praktyki dr Michael Goodman oferuje zabieg z użyciem lasera Fotona w cenie 3 000 - 3 300 $ (11 400 - 12 540 zł).

Odmładzanie pochwy laserem - ceny w Gliwicach na tle innych miast

 • Gliwice od 1500 zł
 • Warszawa od 1500 zł do 5000 zł
 • Łódź od 750 zł do 3000 zł
 • Kraków od 1050 zł do 5000 zł
 • Gdynia od 2200 zł
 • Gdańsk od 2500 zł
 • Kielce od 900 zł do 1500 zł
 • Katowice od 800 zł do 1450 zł
 • Wrocław od 1500 zł do 2400 zł
 • Częstochowa od 1000 zł do 2000 zł
 • Rzeszów od 1500 zł do 2500 zł
 • Białystok od 1000 zł
Odmładzanie pochwy laserem cena »

Usługa rewitalizacja pochwy laserem w Gliwicach jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu odmładzanie pochwy laserem w pobliżu Gliwic, w miejscowościach: Zabrze, Ruda Śląska, Bytom, Chorzów, Sosnowiec, Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój, Racibórz oraz Jaworzno.