Odmładzanie pochwy laserem Katowice

Synonimy: laserowa rewitalizacja pochwy, laser Mona Lisa Touch, laserowy lifting pochwy, zabieg MonaLisa Touch więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Odmładzanie pochwy laserem Katowice - informacje

Sala operacyjna w Klinika Galena Sala operacyjna w Klinika Galena

Zabieg laserowego odmładzania pochwy jest bezinwazyjny, krótki (trwa do 10 minut), bezbolesny i całkowicie bezpieczny dla kobiety. W jego trakcie światło lasera sprawia, że ściany pochwy rewitalizują się, tworząc nowy kolagen. Zabiegom takim poddają się głównie pacjentki, u których proces starzenia się objął także pochwę oraz panie, które zauważyły u siebie zespół rozluźnienia pochwy, np. po porodach, po uprawianiu intensywnych sportów czy poprzez otyłość. Luźne mięśnie pochwy i rozciągnięte mięśnie dna miednicy mogą być przyczyną niesatysfakcjonującego życia seksualnego, wypadania macicy, nietrzymania moczu i kału.  

Laserowe zabiegi odmładzania pochwy w ofercie katowickich placówek medycznych

Na zabiegi laserowego obkurczania pochwy do Katowic zaprasza lek. med. Katarzyna Wilgus-Kubica, specjalista położnictwa i ginekologii (od 2012 roku), która przeprowadza także zabiegi wykorzystując laser Fotona. Za jego pomocą może wykonać nie tylko laserową plastykę pochwy przy jej rozluźnieniu w okresie menopauzy czy po porodzie, ale także może przeprowadzić laserowe leczenie nietrzymania moczu oraz zwęzić ścianki pochwy i zrewitalizować błonę śluzową pochwy.

Lekarzem, zajmującym się na terenie Katowic leczeniem zespołu rozluźnienia pochwy za pomocą lasera, jest lek. med. Roman Spyra, ginekolog i położnik (specjalizacja I stopnia w 1999 roku), który z zakresu takich zabiegów szkolił się na specjalistycznych  kursach - posiada m.in. certyfikat potwierdzający jego umiejętności obsługi lasera oraz podstawy obsługi i pracy z aparatem Fotona Spectro SP. Lekarz ten jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej i oprócz zabiegów laserowego odmładzania pochwy może wykonać także zabieg laserowego obkurczania pochwy przy nietrzymaniu moczu. Ponadto wykonuje laserowe usuwanie nadżerek.

Odmładzanie pochwy laserem to zabieg ginekologii estetycznej, oferowany przez dr n. med. Annę Bednarską-Czerwińską, specjalistę położnictwa i ginekologii (II stopnia od 1994 roku) oraz endokrynologii (II stopnia od 2000 roku), która w swojej praktyce lekarskiej specjalizuje się w zabiegach ginekologii plastycznej. Oprócz zabiegów rewitalizacji pochwy i labioplastyki laserowej warg sromowych, wykonywanych laserem MonaLisa Touch, przeprowadza również zabiegi odmładzania okolic krocza za pomocą nici Vaginal Narrower, wykonuje hymenotomię (usunięcie błony dziewiczej), hymenoplastykę (odtworzenie błony dziewiczej) oraz clitoroplastykę (laserowe uwypuklenie łechtaczki).

Jaka jest cena laserowej rewitalizacji pochwy w Katowicach, a jaka w Manchesterze?

Kadra w Beauty Medica Kadra w Beauty Medica

Za zabieg laserowej poprawy napięcia oraz nawilżenia pochwy u katowickich ginekologów trzeba zapłacić 1 300 zł, natomiast w Wielkiej Brytanii jest to cena 1 142 funty (6 400 zł) w The Aesthetic & Laser Clinic, mieszczącej się w Manchesterze.

Odmładzanie pochwy laserem - ceny w Katowicach na tle innych miast

 • Katowice od 800 zł do 2 600 zł
 • Warszawa od 1 000 zł do 5 000 zł
 • Łódź od 750 zł do 3 000 zł
 • Wrocław od 1 500 zł do 3 500 zł
 • Kraków od 1 050 zł do 5 000 zł
 • Gdańsk od 2 500 zł
 • Kielce od 900 zł do 1 500 zł
 • Gdynia od 1 800 zł do 2 200 zł
 • Poznań od 1 500 zł
 • Gliwice od 1 500 zł
 • Rzeszów od 1 500 zł do 5 000 zł
 • Częstochowa od 2 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa odmładzanie pochwy laserem w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu odmładzanie pochwy laserem w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Chorzów, Sosnowiec, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Zabrze, Jaworzno oraz Jastrzębie-Zdrój.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska