Odmładzanie pochwy laserem Kraków

laserowa rewitalizacja pochwy, laser Mona Lisa Touch, laserowy lifting pochwy, zabieg MonaLisa Touch więcej »

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Rewitalizacja pochwy w Krakowie - informacje

Gabinet zabiegowy w Der-Med Gabinet zabiegowy w Der-Med

Jedną z najskuteczniejszych metod przywrócenia pierwotnych właściwości pochwy jest leczenie laserowe. Zabieg, w przeciwieństwie do klasycznych metod rewitalizacji pochwy, jest bezkrwawy. Standardowy czas powrotu do codziennych aktywności wynosi jeden dzień. Po zabiegu zaleca się zachowanie wstrzemięźliwości seksualnej przez miesiąc. Zabieg trwa około 20 minut. Efekty widoczne są po około miesiącu i utrzymują się przez około dwa lata. Wśród wskazań do zabiegu wymienia się rozluźnienie i spadek napięcia pochwy z powodu porodów, urazów okołoporodowych oraz procesu starzenia.

Zabieg odmładzania pochwy laserem w Krakowie – gdzie można go przeprowadzić

W swojej ofercie laserową rewitalizacje pochwy ma Centrum Kosmetyczno-Dermatologiczne „DER-MED”. Zabieg przeprowadzany jest przy pomocy lasera MonaLisa Touch i polega na wprowadzeniu do wnętrza pochwy specjalnej głowicy, wyposażonej w skaner. Zastosowanie urządzenia prowadzi do obkurczenia pochwy i wzbogacenia jej błony śluzowej o nowy kolagen. W cenie zabiegu zawiera się również konsultacja lekarska oraz badanie cytologiczne. Placówka oferuje także inne zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej w tym leczenie nietrzymania moczu, plastykę warg sromowych oraz wybielanie odbytu, okolic pachwin i warg sromowych.

Odmładzanie pochwy laserem w Krakowie wykonuje także dr n. med. Ewa Posadzka, specjalistka z zakresu ginekologii. Doświadczenie zdobywała m.in. w Klinice Ginekologii i Onkologii w Krakowie. Procedurę wykonuje przy użyciu innowacyjnego lasera MonaLisa Touch, który oddziałuje bezpośrednio na ścianki wewnątrz pochwy, powodując jej obkurczanie. Przeprowadza również badania ginekologiczne oraz kwalifikacje do zabiegów z zastosowaniem lasera MonaLisa Touch. Przy użyciu lasera wykonuje także leczenie nietrzymania moczu. W jej ofercie znajdują się też operacje zmniejszenia warg sromowych.

Zabieg odmładzania pochwy za pomocą lasera wykonuje także lek. med. Krzysztof Mirocki, ginekolog. Zabieg wykonuje przy użyciu lasera MonaLisa Touch, który nie wymaga znieczulenia ogólnego oraz miejscowego, bowiem jego zastosowanie nie wiąże się z żadnym dyskomfortem fizycznym i psychicznym. Urządzenie wprowadzane jest do pochwy za pomocą sondy. Energia lasera powoduje obkurczanie istniejących włókien kolagenowych i pojawienie się nowych, co prowadzi do samoregeneracji pochwy. Dr Mirocki specjalizuje się także w laserowym leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu.

Cena leczenia zespołu rozluźnienia pochwy laserem w Krakowie i Sydney

Gabinet zabiegowy w Der-Med Gabinet zabiegowy w Der-Med

Za zabieg odmładzania pochwy laserem w Krakowie zapłacić trzeba około 1 600 złotych. W Parramatta Plastic Surgery w Sydney cena takiej procedury wynosi 1 500 dolarów australijskich, czyli około 4 200 złotych.


Odmładzanie pochwy laserem - ceny w Krakowie na tle innych miast

 • Kraków od 1 050 zł do 5 000 zł
 • Warszawa od 1 500 zł do 5 000 zł
 • Łódź od 750 zł do 3 000 zł
 • Wrocław od 1 900 zł do 2 500 zł
 • Katowice od 800 zł do 2 600 zł
 • Gdańsk od 2 500 zł
 • Kielce od 900 zł do 1 500 zł
 • Gdynia od 1 800 zł do 2 200 zł
 • Gliwice od 1 500 zł
 • Rzeszów od 1 500 zł do 5 000 zł
 • Opole od 1 500 zł
 • Szczecin od 2 500 zł
Odmładzanie pochwy laserem cena »

Usługa rewitalizacja pochwy laserem w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu odmładzanie pochwy laserem w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Autor: