Odmładzanie pochwy laserem Łódź

Synonimy: laserowa rewitalizacja pochwy, laser Mona Lisa Touch, laserowy lifting pochwy, zabieg MonaLisa Touch więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Rewitalizacja pochwy w Łodzi - informacje

Gabinet zabiegowy w Cashmire Gabinet zabiegowy w Cashmire

Do efektów odmładzania pochwy laserem należy jej lepsze nawilżenie, zmniejszenie i poprawa jej elastyczności oraz odbudowa błony śluzowej. Wśród przeciwwskazań do wykonania zabiegu wymienia się w szczególności infekcje w obrębie pochwy, miesiączkę oraz ciążę. Procedura nie wymaga znieczulenia i okresu rekonwalescencji. Standardowy czas powrotu do aktywności seksualnej wynosi maksymalnie 30 dni. Najczęściej do osiągnięcia pełnych efektów wystarczy jeden zabieg. W razie potrzeby kolejny zabieg wykonać można po około miesiącu.

Zabieg obkurczania pochwy laserem w Łodzi – gdzie można się na niego udać

W Łodzi zabieg odmładzania pochwy laserem wykonać może lek. med. Iwona Macudzińska-Lisiecka, ginekolog i położnik. Przeprowadza laserową rewitalizację pochwy, laserowe obkurczanie pochwy oraz laserową rewitalizację warg sromowych i sromu laserem CO2. Za jego pomocą leczy również wysiłkowe nietrzymanie moczu. Udać się do niej można również na operacyjną plastykę pochwy, odtworzenie błony dziewiczej, liposukcję wzgórka łonowego oraz usuwanie zmian na sromie. Jej oferta obejmuje ponadto lifting krocza nićmi ginekologicznymi, wypełnianie kwasem hialuronowym warg sromowych większych oraz augmentację punktu G.

Na zabieg rewitalizacji pochwy laserem udać się można równie do dr n. med. Krzysztofa Szrama, specjalisty ginekologii i położnictwa. Specjalizuje się m.in. w laserowych zabiegach z zakresu ginekologii estetycznej. Procedurę, polegającą na zwiększeniu elastyczności pochwy oraz zmniejszeniu jej rozmiaru, wykonuje za pomocą lasera MonaLista Touch. Wykorzystuje go również do korekcji warg sromowych oraz do leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu. Jego oferta obejmuje także korekcję blizn po cięciu cesarskim, wybielanie okolic intymnych, usuwanie kłykcin warg sromowych oraz usuwanie nadżerki szyjki macicy.

Odmładzanie pochwy laserem w Łodzi jest możliwe także do przeprowadzenia w Klinice Ziemlewski, w której świadczona jest cala gama procedur z zakresu ginekologii estetycznej. W placówce wykonywany jest zabieg rewitalizacji pochwy za pomocą lasera Fotona oraz obkurczania pochwy laserem MonaLisa Touch. Do Kliniki udać się można także na rewitalizację narządów płciowych przy pomocy preparatu Desiral oraz lifting krocza nićmi Vaginal Narrower. Oferta ośrodka obejmuje ponadto niechirurgiczną poprawę okolic intymnych za pomocą aparatu Protege Intima, odmładzanie zewnętrznych narządów płciowych laserem Er:Yag firmy Fotona oraz wybielanie warg sromowych i odbytu.

Cena odmładzania pochwy laserem w Łodzi i w Sydney

Gabinet zabiegowy w Klinika Intima Art&Este Gabinet zabiegowy w Klinika Intima Art&Este

W Łodzi za zabieg rewitalizacji pochwy zapłacić trzeba około 2 000 złotych. Za granicą cena takiej procedury jest co najmniej dwa razy wyższa - Parramatta Plastic Surgery w Sydney wynosi ona 1 500 dolarów australijskich, czyli około 4 200 złotych.

Odmładzanie pochwy laserem - ceny w Łodzi na tle innych miast

 • Łódź od 750 zł do 3 000 zł
 • Warszawa od 1 500 zł do 5 000 zł
 • Wrocław od 1 500 zł do 3 500 zł
 • Kraków od 1 050 zł do 5 000 zł
 • Katowice od 800 zł do 2 600 zł
 • Gdańsk od 2 500 zł
 • Kielce od 900 zł do 1 500 zł
 • Gdynia od 1 800 zł do 2 200 zł
 • Gliwice od 1 500 zł
 • Rzeszów od 1 500 zł do 5 000 zł
 • Poznań od 1 500 zł
 • Częstochowa od 2 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa rewitalizacja pochwy w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu odmładzanie pochwy laserem w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski oraz Bełchatów.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska