Odmładzanie pochwy laserem Poznań

laserowa rewitalizacja pochwy, laser Mona Lisa Touch, laserowy lifting pochwy, zabieg MonaLisa Touch więcej »

Rewitalizacja pochwy w Poznaniu - informacje

Gabinet zabiegowy w Medikor Gabinet zabiegowy w Medikor

Laserowy zabieg odmładzający pochwę jest bezpieczny, nieinwazyjny i bezbolesny. Wpływa on na poprawę elastyczności pochwy, odbudowę jej błony śluzowej a także lepsze nawilżenie waginy. Polecany jest kobietom po porodach, które odczuwają znacznie rozluźnienie pochwy oraz pacjentkom w okresie menopauzy, gdyż z wiekiem ilość kolagenu w ścianach pochwy ulega znacznemu zmniejszeniu. Zabieg laserowej rewitalizacji pochwy trwa od 5 do 10 minut, a po jego wykonaniu pacjentka powinna powstrzymać się od aktywności seksualnej przez tydzień, unikać także gorących kąpieli i podnoszenia ciężarów.

Gdzie można odmłodzić laserowo pochwę w poznańskich centrach medycznych

Poznańskim lekarzem, do którego może udać się pacjentka na laserowe zabiegi rewitalizujące pochwę jest dr hab. n. med. Dariusz Szpurek, ginekolog i położnik (specjalizacja II stopnia w 1993 roku) oraz specjalista ginekologii onkologicznej (od 2009 roku), który szkolił się z zakresu takich zabiegów w The Laser Vaginal Rejuventation Institut of America i posiada certyfikat z odbycia kursu szkoleniowego "Laser Vaginal Rejuventation and Designer Laser Vaginoplsty" (z 2008 roku). Lekarz ten zajmuje się nie tylko laserowym odmładzaniem pochwy (LVR) ale także laserowym modelowaniem zewnętrznych narządów płciowych (DLV). Ponadto przeprowadza rekonstrukcje krocza, błony dziewiczej oraz plastykę pochwy i warg sromowych.

Odmładzanie pochwy laserem to zabieg z zakresu ginekologii estetycznej, proponowany również przez Centrum Medyczne Lekarze, znajdujące się w Poznaniu. Do takich zabiegów wykorzystywany jest tutaj laser Mona Lisa Touch, za pomocą którego można nie tylko poprawić napięcie i nawilżenie pochwy, ale także wyleczyć wysiłkowe nietrzymanie moczu. Z alternatywnych zabiegów odmładzających pochwę, oferowanych w tej placówce, można wymienić także laserową korekcję warg sromowych mniejszych (laser CO2), wypełnianie warg sromowych kwasem hialuronowym oraz lifting krocza za pomocą nici Vaginal Narrower.

Na rekonstrukcję korekcyjną waginy laserem można udać się także do Centrum Laserowej Ginekologii Estetycznej, gdzie, oprócz zabiegu laserowego odmładzania pochwy (LVR), pacjentka może poddać się także laserowemu modelowaniu krocza i sromu (DLV) oraz powiększeniu punktu G za pomocą rekombinowanego kolagenu. Ponadto przeprowadzane jest tutaj również odsysanie tłuszczu ze wzgórka łonowego, laserowa rekonstrukcja błony dziewiczej oraz niechirurgiczne powiększanie i ujędrnianie warg sromowych większych u mniejszych za pomocą preparatu Macrolane.

Jaka jest cena laserowej rewitalizacji pochwy w Poznaniu, a jaka w Manchesterze?

2 400 zł to cena, jaką trzeba zapłacić w Poznaniu za laserowe odmłodzenie pochwy. W Wielkiej Brytanii natomiast jest to suma 1 200 funtów (6 800 zł) za taki zabieg w The Aesthetic & Laser Clinic w Manchesterze.

Odmładzanie pochwy laserem - ceny w Poznaniu na tle innych miast

 • Warszawa od 1 500 zł do 5 000 zł
 • Łódź od 750 zł do 3 000 zł
 • Wrocław od 1 500 zł do 3 500 zł
 • Kraków od 1 050 zł do 5 000 zł
 • Katowice od 800 zł do 2 600 zł
 • Kielce od 900 zł do 1 500 zł
 • Gdynia od 2 200 zł
 • Gdańsk od 2 500 zł
 • Rzeszów od 1 500 zł do 5 000 zł
 • Gliwice od 1 500 zł
 • Lubin od 1 900 zł
Odmładzanie pochwy laserem cena »

Usługa rewitalizacja pochwy laserem w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika.

Pacjenci szukali zabiegu odmładzanie pochwy laserem w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.

Autor: