Odmładzanie pochwy laserem Tychy

Synonimy: laserowa rewitalizacja pochwy, laser Mona Lisa Touch, laserowy lifting pochwy, zabieg MonaLisa Touch więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Odmładzanie pochwy laserem Tychy - informacje

Kadra w Gyncentrum Ginekologia Plastyczna Kadra w Gyncentrum Ginekologia Plastyczna

Zabieg odmładzania pochwy laserem to naświetlanie jej tkanek za pomocą tego urządzenia. Światło lasera wpływa na stymulację kolagenu w pochwie (w jej błonie śluzowej i powięzi miedniczej). W wyniku tego procesu tkanki pochwy stają się bardziej sprężyste, grubsze i lepiej napięte. Przyczynia się to do zmniejszenia obwodu pochwy, przywrócenia jej naturalnej kwasowości, usunięcia suchości a nawet zmniejszenia podatności na infekcje. Dodatkową korzyścią takiego zabiegu jest wyleczenie wysiłkowego nietrzymania moczu. Zabieg laserowej rewitalizacji pochwy jest nieinwazyjny, bezbolesny, a efekt utrzymuje się przez okres do dwóch lat. Całkowity efekt odczuwalny jest po 4 tygodniach od zabiegu, natomiast przez 7 dni pacjentka powinna powstrzymać się od współżycia seksualnego.

Odmładzanie pochwy laserem w Tychach

Na zabieg laserowej rewitalizacji pochwy można udać się do Kliniki Este Derm w Tychach. Placówka ta wyposażona jest w laser CO2 DANA, za pomocą którego przeprowadzane są zabiegi ginekologii estetycznej. Poza odmładzaniem pochwy, w placówce oferowane są takie zabiegi jak laserowe odmładzanie krocza, plastyka warg sromowych, zabieg nacięcia błony dziewiczej a także laserowe wybielanie warg sromowych czy laserowe wybielanie odbytu. Pacjentka może poddać się także laserowej korekcie blizn po cięciu cesarskim czy laserowemu leczeniu nietrzymania moczu.

Odmładzanie pochwy laserem oferowane jest także przez Klinikę Ginekologii Plastycznej Gynecentrum, mieszczącą się w Katowicach (19 km od Tychów). Zabiegi takie wykonywane są tutaj laserem  MonaLisa Touch, który oprócz rewitalizacji pochwy (w przypadku jej rozluźnienia) wykorzystywany może być także do zabiegów labioplastyki warg sromowych. Inne proponowane tutaj zabiegi ginekologii plastycznej to nacięcie błony dziewiczej, rekonstrukcja błony dziewiczej, plastyka uwypuklenia łechtaczki a także lifting okolic intymnych za pomocą nici Vaginal Narrower czy wypełnienie warg sromowych większych i mniejszych oraz uwypuklenie punktu G za pomocą wypełniaczy (kwas hialuronowy).

Lekarzem, do którego może udać się pacjentka, chcąca poddać się rekonstrukcji korekcyjnej waginy laserem, jest lek. med. Roman Spyra, ginekolog i położnik (specjalizacja I stopnia w 1999 roku), przyjmujący niedaleko Tychów - na terenie Katowic. Lekarz ten posiada wiele certyfikatów z odbytych szkoleń z ginekologii estetycznej, w tym certyfikat "obsługi lasera oraz podstawy obsługi i pracy z aparatem Fotona Spectro SP", którym to urządzeniem posługuje się przy rewitalizacji pochwy oraz zabiegach leczących nietrzymanie moczu u kobiet. 

Cena laserowej poprawy napięcia oraz nawilżenia pochwy w Tychach i za granicą

Gabinet zabiegowy w Klinika AKMED Gabinet zabiegowy w Klinika AKMED

Za laserowy zabieg rewitalizujący pochwę trzeba w tyskich gabinetach medycyny estetycznej zapłacić kwotę 1 500 zł, natomiast w Wielkiej Brytanii jest to kwota 1 100 funtów (6 100 zł) w The Aesthetic & Laser Clinic w Manchesterze.

Odmładzanie pochwy laserem - ceny w Tychach na tle innych miast

 • Tychy od 1 000 zł
 • Warszawa od 1 000 zł do 5 000 zł
 • Łódź od 750 zł do 3 000 zł
 • Wrocław od 1 500 zł do 3 500 zł
 • Kraków od 1 050 zł do 5 000 zł
 • Katowice od 800 zł do 2 600 zł
 • Gdańsk od 2 500 zł
 • Kielce od 900 zł do 1 500 zł
 • Gdynia od 1 800 zł do 2 200 zł
 • Poznań od 1 500 zł
 • Gliwice od 1 500 zł
 • Rzeszów od 1 500 zł do 5 000 zł
 • Częstochowa od 2 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa odmładzanie pochwy laserem w Tychach jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu odmładzanie pochwy laserem w pobliżu Tychów, w miejscowościach: Ruda Śląska, Sosnowiec, Chorzów, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Bytom, Zabrze, Jastrzębie-Zdrój oraz Cieszyn.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska