Odmładzanie pochwy laserem Warszawa

laserowa rewitalizacja pochwy, laser Mona Lisa Touch, laserowy lifting pochwy, zabieg MonaLisa Touch więcej »

Pacjenci z Warszawy wybierają także placówki z Łodzi (119 km od centrum Warszawy)
Łódź, ul. Tuwima 15 lok. U2A

Klinika Intima Art&Este

4,8 / 5  (552 opinii)  rozwiń
 • Rewitalizacja pochwy laserem od 2000 zł
 • Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej (przedzabiegowa)  100 zł

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Rewitalizacja pochwy w Warszawie - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Józefów Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Józefów

Z upływem lat pochwa kobiety traci swój młodzieńczy powab - nie jest już taka elastyczna, wilgotna i jędrna. Powodują to nie tylko porody, ale także odbyte stosunki seksualne czy utrata kolagenu w skórze. Ginekologia estetyczna proponuje kobietom, które chcą przywrócić swojej pochwie młodzieńczą kondycję, bezbolesny i małoinwazyjny zabieg laserowej rewitalizacji waginy.

Zabieg rewitalizacji pochwy

Na laserowe odmładzanie pochwy można przyjść do AGKlinik, która wyposażona jest w laser Action II Petite Lady. Za pomocą tego urządzenia lekarz przeprowadzi laserową plastykę pochwy, czyli jej ujędrnianie, obkurczanie, zwężanie i odmładzanie. Z innych zabiegów ginekologii estetycznej wykonywane jest tutaj laserowe wybielanie odbytu, sromu i miejsc intymnych oraz nieoperacyjna plastyka krocza i pochwy za pomocą nici Vaginal Narrower. Pacjentkami z tego zakresu zajmuje się dr Robert Bartkowiak, specjalista położnictwa i ginekologii (I stopnia od 1997 i II stopnia od 2001 roku), który swoje doświadczenie zdobywał w  I Klinice Położnictwa i Ginekologii AM w Warszawie oraz za granicą w King’s College w Londynie.

Laserowej rewitalizacji pochwy podejmie się także lekarz w Klinice Dermatologii Estetycznej DermClinic. Do takiego zabiegu wykorzystywany jest tutaj laser frakcyjny CO2, który oprócz odmładzania waginy, leczy także zespół rozluźnienia pochwy oraz poprawia nawilżenie pochwy kobietom po menopauzie. Można poddać się w klinice również karboksyterapii okolic intymnych oraz zabiegami na waginie za pomocą nici Vaginal Narrower. Na takie zabiegi zaprasza dr Karina Matusiak, specjalista ginekologii i położnictwa, która swoje umiejętności z zakresu ginekologii operacyjnej i estetycznej doskonaliła na kursach krajowych i zagranicznych a także w II Kinice Położnictwa i Ginekologii CMKP Szpitala Bielańskiego w Warszawie.

Szpital Eskulap z zakresu ginekologii estetycznej proponuje pacjentkom, chcącym odmłodzić swoją pochwę, zabieg IntimaLase, czyli laserowe obkurczanie pochwy. Specjalista w trakcie zabiegu posługuje się laserem Er:Tag firmy Fotona. Kwalifikacje do zabiegu oraz sam zabieg przeprowadza tutaj dr n. med. Jolanta Zegarska, ginekolog i położnik od 2012 roku, która przyznaje, iż szczególnie w praktyce lekarskiej interesują ją zabiegi laserowe (posiada certyfikat z ukończenia szkolenia z tego zakresu). Swoje doświadczenie ginekologiczne zdobywała, pracując w Poradni Ginekologiczno-Położniczej w Osielsku.

Centrum Medyczne Damiana oferuje m.in. zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, wśród których można wymienić poprawę napięcia i nawilżenia pochwy poprzez laserowy zabieg z wykorzystaniem lasera MonaLisa Touch. Ponadto za pomocą tego urządzenia lekarz wyleczy także nietrzymanie moczu oraz dokona korekcji blizny krocza lub po cięciu cesarskim czy innych operacjach ginekologicznych. Do kadry medycznej należy tutaj dr n. med. Andrzej Raczyński, specjalista ginekologii i położnictwa (I stopnia od 1974 i II stopnia od 1978 roku), posiadający doświadczenie w swojej dziedzinie zdobyte w Klinice Położnictwa i Ginekologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.

W ofercie medycznej Holistic Clinic znajdują się zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Wśród nich można wymienić nie tylko leczenie zespołu rozluźnienia pochwy za pomocą lasera MonaLisa Touch, ale także poprzez mezoterapię osoczem bogatopłytkowym czy mezoterapię koktajlami witaminowymi i kwasem hialuronowym. Ponadto pacjentka może poddać się także liftingowi pochwy, labioplastyce czy zabiegowi ujędrniania i obkurczania warg sromowych. Jednym z lekarzy, wykonującym takie zabiegi jest prof. dr hab. med. Tomasz Paszkowski, ginekolog i położnik, posiadający bogate doświadczenie zdobyte w polskich i zagranicznych ośrodkach medycznych, tj.  III Katedrze i Klinice Ginekologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz w Klinice Ginekologiczno-Położniczej Queen’s University of Belfast.

Na laserową rewitalizację pochwy można także przyjść do Kliniki Miracki BeautymeD na zabieg IntimiLase za pomocą lasera Er:YAG Fotona Dualis SP. Można poddać się tutaj także lipolizie iniekcyjnej wzgórka łonowego, powiększaniu punktu G czy wypełnieniu warg sromowych. Zabiegi przeprowadza dr Kamil Zalewski, ginekolog i położnik z doświadczeniem zdobytym m.in. w Zespole Oddziałów Ginekologii i Położnictwa Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego.

Zabieg laserowego odmładzania pochwy - cena w Warszawie i Manchesterze

Gabinet zabiegowy w Premium Medical Gabinet zabiegowy w Premium Medical

Za rewitalizację pochwy przy użyciu lasera w warszawskich klinikach pacjentka zapłaci kwotę od 2,5 tys. zł, w Anglii natomiast w Manchesterze jest to cena od 5 do 8 tys. zł w The Aesthetic & Laser Clinic.

Odmładzanie pochwy laserem - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 1500 zł do 5000 zł
 • Łódź od 750 zł do 3000 zł
 • Kraków od 1050 zł do 5000 zł
 • Gdańsk od 2500 zł
 • Kielce od 900 zł do 1500 zł
 • Katowice od 800 zł do 1450 zł
 • Gdynia od 2200 zł
 • Gliwice od 1500 zł
 • Rzeszów od 1500 zł do 5000 zł
 • Wrocław od 1500 zł do 2400 zł
 • Szczecin od 2500 zł
 • Białystok od 1000 zł
Odmładzanie pochwy laserem cena »

Usługa rewitalizacja pochwy laserem w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu odmładzanie pochwy laserem w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.