Odmładzanie pochwy laserem Warszawa

Synonimy: laserowa rewitalizacja pochwy, laser Mona Lisa Touch, laserowy lifting pochwy, zabieg MonaLisa Touch więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Odmładzanie pochwy laserem Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w Holistic Clinic Gabinet zabiegowy w Holistic Clinic

Z upływem lat pochwa kobiety traci swój młodzieńczy powab - nie jest już taka elastyczna, wilgotna i jędrna. Powodują to nie tylko porody, ale także odbyte stosunki seksualne czy utrata kolagenu w skórze. Ginekologia estetyczna proponuje kobietom, które chcą przywrócić swojej pochwie młodzieńczą kondycję, bezbolesny i małoinwazyjny zabieg laserowej rewitalizacji waginy.

Zabieg rewitalizacji pochwy

Na laserowe odmładzanie pochwy można przyjść do AGKlinik, która wyposażona jest w laser Action II Petite Lady. Za pomocą tego urządzenia lekarz przeprowadzi laserową plastykę pochwy, czyli jej ujędrnianie, obkurczanie, zwężanie i odmładzanie. Z innych zabiegów ginekologii estetycznej wykonywane jest tutaj laserowe wybielanie odbytu, sromu i miejsc intymnych oraz nieoperacyjna plastyka krocza i pochwy za pomocą nici Vaginal Narrower. Pacjentkami z tego zakresu zajmuje się dr Robert Bartkowiak, specjalista położnictwa i ginekologii (I stopnia od 1997 i II stopnia od 2001 roku), który swoje doświadczenie zdobywał w  I Klinice Położnictwa i Ginekologii AM w Warszawie oraz za granicą w King’s College w Londynie.

Laserowej rewitalizacji pochwy podejmie się także lekarz w Klinice Dermatologii Estetycznej DermClinic. Do takiego zabiegu wykorzystywany jest tutaj laser frakcyjny CO2, który oprócz odmładzania waginy, leczy także zespół rozluźnienia pochwy oraz poprawia nawilżenie pochwy kobietom po menopauzie. Można poddać się w klinice również karboksyterapii okolic intymnych oraz zabiegami na waginie za pomocą nici Vaginal Narrower. Na takie zabiegi zaprasza dr Karina Matusiak, specjalista ginekologii i położnictwa, która swoje umiejętności z zakresu ginekologii operacyjnej i estetycznej doskonaliła na kursach krajowych i zagranicznych a także w II Kinice Położnictwa i Ginekologii CMKP Szpitala Bielańskiego w Warszawie.

Szpital Eskulap z zakresu ginekologii estetycznej proponuje pacjentkom, chcącym odmłodzić swoją pochwę, zabieg IntimaLase, czyli laserowe obkurczanie pochwy. Specjalista w trakcie zabiegu posługuje się laserem Er:Tag firmy Fotona. Kwalifikacje do zabiegu oraz sam zabieg przeprowadza tutaj dr n. med. Jolanta Zegarska, ginekolog i położnik od 2012 roku, która przyznaje, iż szczególnie w praktyce lekarskiej interesują ją zabiegi laserowe (posiada certyfikat z ukończenia szkolenia z tego zakresu). Swoje doświadczenie ginekologiczne zdobywała, pracując w Poradni Ginekologiczno-Położniczej w Osielsku.

Centrum Medyczne Damiana oferuje m.in. zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, wśród których można wymienić poprawę napięcia i nawilżenia pochwy poprzez laserowy zabieg z wykorzystaniem lasera MonaLisa Touch. Ponadto za pomocą tego urządzenia lekarz wyleczy także nietrzymanie moczu oraz dokona korekcji blizny krocza lub po cięciu cesarskim czy innych operacjach ginekologicznych. Do kadry medycznej należy tutaj dr n. med. Andrzej Raczyński, specjalista ginekologii i położnictwa (I stopnia od 1974 i II stopnia od 1978 roku), posiadający doświadczenie w swojej dziedzinie zdobyte w Klinice Położnictwa i Ginekologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.

W ofercie medycznej Holistic Clinic znajdują się zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Wśród nich można wymienić nie tylko leczenie zespołu rozluźnienia pochwy za pomocą lasera MonaLisa Touch, ale także poprzez mezoterapię osoczem bogatopłytkowym czy mezoterapię koktajlami witaminowymi i kwasem hialuronowym. Ponadto pacjentka może poddać się także liftingowi pochwy, labioplastyce czy zabiegowi ujędrniania i obkurczania warg sromowych. Jednym z lekarzy, wykonującym takie zabiegi jest prof. dr hab. med. Tomasz Paszkowski, ginekolog i położnik, posiadający bogate doświadczenie zdobyte w polskich i zagranicznych ośrodkach medycznych, tj.  III Katedrze i Klinice Ginekologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz w Klinice Ginekologiczno-Położniczej Queen’s University of Belfast.

Na laserową rewitalizację pochwy można także przyjść do Kliniki Miracki BeautymeD na zabieg IntimiLase za pomocą lasera Er:YAG Fotona Dualis SP. Można poddać się tutaj także lipolizie iniekcyjnej wzgórka łonowego, powiększaniu punktu G czy wypełnieniu warg sromowych. Zabiegi przeprowadza dr Kamil Zalewski, ginekolog i położnik z doświadczeniem zdobytym m.in. w Zespole Oddziałów Ginekologii i Położnictwa Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego.

Zabieg laserowego odmładzania pochwy - cena w Warszawie i Manchesterze

Gabinet zabiegowy w Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki - Klinika Elite (Złota) Gabinet zabiegowy w Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki - Klinika Elite (Złota)

Za rewitalizację pochwy przy użyciu lasera w warszawskich klinikach pacjentka zapłaci kwotę od 2,5 tys. zł, w Anglii natomiast w Manchesterze jest to cena od 5 do 8 tys. zł w The Aesthetic & Laser Clinic.

Odmładzanie pochwy laserem - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 1 000 zł do 5 000 zł
 • Łódź od 750 zł do 3 000 zł
 • Wrocław od 1 500 zł do 3 500 zł
 • Kraków od 1 100 zł do 5 000 zł
 • Katowice od 800 zł do 2 600 zł
 • Gdynia od 1 800 zł do 2 200 zł
 • Gdańsk od 2 500 zł
 • Kielce od 900 zł do 1 500 zł
 • Poznań od 1 500 zł
 • Gliwice od 1 500 zł
 • Rzeszów od 1 500 zł do 5 000 zł
 • Białystok od 1 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa odmładzanie pochwy laserem w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu odmładzanie pochwy laserem w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska