Odmładzanie pochwy laserem Wrocław

Synonimy: laserowa rewitalizacja pochwy, laser Mona Lisa Touch, laserowy lifting pochwy, zabieg MonaLisa Touch więcej »

Filtruj wyniki

Rewitalizacja pochwy we Wrocławiu - informacje

Kadra w Centrum Medyczne Bieniek Kadra w Centrum Medyczne Bieniek

Zabieg laserowego odmładzania pochwy stosuje się w przypadku spadku napięcia pochwy i jej rozluźnienia, które może być spowodowane licznymi porodami lub urazami okołoporodowymi, a także okresem menopauzy, wrodzonymi zmianami tkanki łącznej, zmianami związanymi z procesem starzenia się lub obniżeniem poziomu hormonów żeńskich. Odmładzanie pochwy laserem to metoda nieinwazyjna, bezpieczna oraz dająca szybkie rezultaty. Polega na wywołaniu efektu termicznego, który powoduje pogrubienie błony śluzowej (przez co pochwa staje się ciaśniejsza). Drugim efektem laserowego odmładzania pochwy jest bardziej efektywna praca śluzówki, co przyczynia się do lepszego nawilżenia pochwy. Zabieg trwa ok. 20 minut i przeprowadza go lekarz ginekolog. Zazwyczaj wykonanie jednego zabiegu laserowego odmładzania pochwy wystarcza, by osiągnąć satysfakcjonujący dla pacjentki efekt.

Gdzie we Wrocławiu można wykonać zabieg odmładzania pochwy laserem

Dermapuls Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej jest placówką, specjalizującą się m.in. w zabiegach z zakresu ginekologii estetycznej. Zabieg laserowego odmładzania pochwy wykonywany jest tu za pomocą Lasera Mona Lisa Touch, wyposażonego w specjalną głowicę ze skanerem, którą lekarz ginekolog wprowadza do wnętrza pochwy. W placówce tej w celu odmłodzenia pochwy stosuje się także nici liftingujące Vaginal Narrower (zabieg ten polega na założeniu dwóch specjalnych szwów w obrębie krocza).

Klinika Ginekologii Estetycznej dr n. med. Krzysztof J. Łątkowski we Wrocławiu jest placówką, specjalizującą się w zabiegach z zakresu ginekologii estetycznej. Ośrodek ma w ofercie szeroki zakres zabiegów z tej dziedziny, m.in. zmniejszenie lub powiększenie warg sromowych, rekonstrukcję błony dziewiczej, korekcję blizn po cesarskim cięciu oraz odmładzanie pochwy metodą operacyjną oraz laserową. Zabieg odmładzania pochwy metodą laserową w Klinice Ginekologii Estetycznej stosowany jest także w przypadku powikłań, powstałych po przebytym procesie menopauzy, zabieg laserowy stosowany jest też w przypadku nietrzymania moczu.

Dr Kulczycka Centrum Estetyki także ma w swojej ofercie szeroki zakres zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej, w tym labioplastykę, waginoplastykę, korektę blizny po nacięciu krocza oraz zabieg odmładzania pochwy za pomocą lasera Beladona. Laser Beldona jest laserem dwufazowym, dzięki czemu impuls energii umożliwia ablację tkanki (w pierwszej fazie) oraz ich silne podgrzanie (w drugiej fazie).

Porównanie cen zabiegu odmładzania pochwy laserem we Wrocławiu i w Londynie

Kadra w Proclinic Kadra w Proclinic
Za zabieg odmładzania (rewitalizacji) pochwy laserem w klinice Green Surgery w Londynie (Wielka Brytania) trzeba zapłacić 950 funtów (ok. 5 700 zł), natomiast ten sam zabieg we Wrocławiu kosztuje ok. 3 000 zł.

Odmładzanie pochwy laserem - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Wrocław od 1 500 zł do 3 500 zł
 • Warszawa od 1 000 zł do 5 000 zł
 • Łódź od 750 zł do 3 000 zł
 • Kraków od 1 050 zł do 5 000 zł
 • Katowice od 800 zł do 990 zł
 • Gdańsk od 2 500 zł
 • Kielce od 900 zł do 1 500 zł
 • Gdynia od 1 800 zł do 2 200 zł
 • Poznań od 1 500 zł
 • Gliwice od 1 500 zł
 • Rzeszów od 1 500 zł do 5 000 zł
 • Częstochowa od 2 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa rewitalizacja pochwy we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu odmładzanie pochwy laserem w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Autor: