Odmładzanie pochwy laserem Wrocław

laserowa rewitalizacja pochwy, laser Mona Lisa Touch, laserowy lifting pochwy, zabieg MonaLisa Touch więcej »

Rewitalizacja pochwy we Wrocławiu - informacje

Gabinet zabiegowy w Tesoro Gabinet zabiegowy w Tesoro

Zabieg laserowego odmładzania pochwy stosuje się w przypadku spadku napięcia pochwy i jej rozluźnienia, które może być spowodowane licznymi porodami lub urazami okołoporodowymi, a także okresem menopauzy, wrodzonymi zmianami tkanki łącznej, zmianami związanymi z procesem starzenia się lub obniżeniem poziomu hormonów żeńskich. Odmładzanie pochwy laserem to metoda nieinwazyjna, bezpieczna oraz dająca szybkie rezultaty. Polega na wywołaniu efektu termicznego, który powoduje pogrubienie błony śluzowej (przez co pochwa staje się ciaśniejsza). Drugim efektem laserowego odmładzania pochwy jest bardziej efektywna praca śluzówki, co przyczynia się do lepszego nawilżenia pochwy. Zabieg trwa ok. 20 minut i przeprowadza go lekarz ginekolog. Zazwyczaj wykonanie jednego zabiegu laserowego odmładzania pochwy wystarcza, by osiągnąć satysfakcjonujący dla pacjentki efekt.

Gdzie we Wrocławiu można wykonać zabieg odmładzania pochwy laserem

Dermapuls Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej jest placówką, specjalizującą się m.in. w zabiegach z zakresu ginekologii estetycznej. Zabieg laserowego odmładzania pochwy wykonywany jest tu za pomocą Lasera Mona Lisa Touch, wyposażonego w specjalną głowicę ze skanerem, którą lekarz ginekolog wprowadza do wnętrza pochwy. W placówce tej w celu odmłodzenia pochwy stosuje się także nici liftingujące Vaginal Narrower (zabieg ten polega na założeniu dwóch specjalnych szwów w obrębie krocza).

Klinika Ginekologii Estetycznej dr n. med. Krzysztof J. Łątkowski we Wrocławiu jest placówką, specjalizującą się w zabiegach z zakresu ginekologii estetycznej. Ośrodek ma w ofercie szeroki zakres zabiegów z tej dziedziny, m.in. zmniejszenie lub powiększenie warg sromowych, rekonstrukcję błony dziewiczej, korekcję blizn po cesarskim cięciu oraz odmładzanie pochwy metodą operacyjną oraz laserową. Zabieg odmładzania pochwy metodą laserową w Klinice Ginekologii Estetycznej stosowany jest także w przypadku powikłań, powstałych po przebytym procesie menopauzy, zabieg laserowy stosowany jest też w przypadku nietrzymania moczu.

Dr Kulczycka Centrum Estetyki także ma w swojej ofercie szeroki zakres zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej, w tym labioplastykę, waginoplastykę, korektę blizny po nacięciu krocza oraz zabieg odmładzania pochwy za pomocą lasera Beladona. Laser Beldona jest laserem dwufazowym, dzięki czemu impuls energii umożliwia ablację tkanki (w pierwszej fazie) oraz ich silne podgrzanie (w drugiej fazie).

Porównanie cen zabiegu odmładzania pochwy laserem we Wrocławiu i w Londynie

Gabinet zabiegowy w Tesoro Gabinet zabiegowy w Tesoro
Za zabieg odmładzania (rewitalizacji) pochwy laserem w klinice Green Surgery w Londynie (Wielka Brytania) trzeba zapłacić 950 funtów (ok. 5 700 zł), natomiast ten sam zabieg we Wrocławiu kosztuje ok. 3 000 zł.

Odmładzanie pochwy laserem - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Wrocław od 1500 zł do 2400 zł
 • Warszawa od 1500 zł do 5000 zł
 • Łódź od 750 zł do 3000 zł
 • Kraków od 1050 zł do 5000 zł
 • Katowice od 800 zł do 990 zł
 • Gdańsk od 2500 zł
 • Kielce od 900 zł do 1500 zł
 • Rzeszów od 1500 zł do 2500 zł
 • Gdynia od 2200 zł
 • Częstochowa od 1000 zł do 2000 zł
 • Gliwice od 1500 zł
 • Białystok od 1000 zł
Odmładzanie pochwy laserem cena »

Usługa rewitalizacja pochwy laserem we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu odmładzanie pochwy laserem w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława oraz Brzeg.