Odmładzanie pochwy osoczem bogatopłytkowym Józefów i okolice

Synonimy: rewitalizacja pochwy z wykorzystaniem terapii osoczem bogatopłytkowym, zabieg odmładzania pochwy osoczem bogatopłytkowym więcej »

Bezpośrednio w Józefowie nie dysponujemy placówką wykonującą odmładzanie pochwy osoczem bogatopłytkowym, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 6 innych klinik z okolicy Józefowa. Odmładzanie pochwy osoczem bogatopłytkowym można przeprowadzić m.in. w Ars Estetica Warszawa w Warszawie (18 km od Józefowa) w cenie 1 500 zł lub w Revival Clinic w Warszawie (18 km od Józefowa) gdzie cena za odmładzanie pochwy osoczem bogatopłytkowym wynosi 890 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz odmładzanie pochwy osoczem bogatopłytkowym w Józefowie?

Usługa odmładzanie pochwy osoczem bogatopłytkowym w Józefowie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska