poniedziałek
9:00 - 17:30
wtorek
9:00 - 17:30
środa
9:00 - 17:30
czwartek
9:00 - 17:30
piątek
9:00 - 17:30
sobota
9:00 - 12:00
niedziela
nieczynne

Filarem działalności ODR jest diagnostyka obrazowa. Przeprowadzamy szeroką gamę badań RTG, od kardiologicznych, przez stomatologiczne po mammografię oraz USG ginekologiczne. Z pełną listą świadczonych przez nas usług mogą się Państwo zapoznać dzięki poniższemu cennikowi:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik ODR Puławy NZOZ Ośrodek Diagnostyki Radiologicznej i USG jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska