Odtworzenie błony dziewiczej Józefów

Synonimy: hymenoplastyka, rekonstrukcja błony dziewiczej, przywrócenie błony dziewiczej, zabieg odtworzenia błony dziewiczej więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Warszawa  ul. Ateńska 10

Praktyka Lekarska Joanna Wojciula

ocena 5.0 / 5 (4 opinie) - zobacz opinie »zobacz »
"Bardzo podobało mi się podejście do pacjentki, sposób w jaki pani doktor zajęła się moim przypadkiem i to w jaki sposób koordynowała naszą współpracę, byleby wyszło dla mnie jak najkorzystniej. Polecam z czystym sercem!" 
Pacjenci szukali zabiegu odtworzenie błony dziewiczej w pobliżu Józefowa, w miejscowościach: Otwock, Piaseczno, Zielonka, Mińsk Mazowiecki oraz Grodzisk Mazowiecki.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska