Odtworzenie błony dziewiczej Katowice

Synonimy: hymenoplastyka, rekonstrukcja błony dziewiczej, przywrócenie błony dziewiczej, zabieg odtworzenia błony dziewiczej więcej »

Filtruj wyniki
Pacjenci z Katowic wybierają także placówki z Bielska-Białej (49 km od centrum Katowic)

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Odtworzenie błony dziewiczej Katowice - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

Kobiety, które decydują się na zabieg hymenoplastyki (odtworzenia błony dziewiczej), mają ku temu ważne powody. Czasem jest to wyraz miłości do ukochanego, czasem jednak to rodzaj terapii po traumie, jaką przeszły wskutek gwałtu.

Operacja nie jest trudna ani trwająca długo (od 30 do 60 minut). Lekarz przeprowadza ją w  znieczuleniu miejscowym, a podczas niej naciąga i zszywa śluzówkę, dzięki czemu rekonstruuje błonę dziewiczą. Pod koniec zabiegu stosuje szwy rozpuszczalne. Pacjentka nie musi zostawać w klinice.

Hymenoplastyka w Katowicach – gdzie i u kogo

Kosmetoginekologia dopiero niedawno zawitała do Polski, ale już w kilku miastach można poddać się operacjom z jej zakresu. Jednym z takich miast są Katowice, gdzie działa parę nowoczesnych klinik, mających w ofercie hymenoplastykę i inne intymne zabiegi.

Jedną z takich placówek jest Euroklinika (Katowice Ligota). Jej założyciel, dr Jerzy Wilgus, przepracował ponad 30 lat jako chirurg plastyczny, zatem ma ogromne doświadczenie. Zabiegi w jego klinice przeprowadzają także pozostali chirurdzy: dr Bartosz Kubica, dr Andrzej Tomczyk i dr Józef Donocik. Przy ich pomocy pacjentki znów mogą poczuć się jak młode, niewinne kobiety.

Również w Centrum Medycznym Graniczna pracują profesjonaliści. Wystarczy powiedzieć, że wśród nich jest lek. med. Roman Spyra, ginekolog-położnik, a co istotne, biegły sądowy. Jego współpracownikiem jest, między innymi, lek. med. Bogdan Czarnecki, specjalista chorób kobiecych i położnictwa. Takie połączenie musi oznaczać jedno – fachową pomoc w nawet najtrudniejszych przypadkach.

Następny ośrodek, Zięba Clinic, zajmuje się leczeniem chorób narządu rodnego. Szeroki zakres usług, jaki oferuje placówka, wymaga wyspecjalizowanego personelu złożonego z ginekologów, ginekologów-położników, a także lekarzy innych specjalności. Dlatego przychodzące tam na zabiegi pacjentki wiedzą, że na pewno uzyskają szybką i profesjonalną pomoc. Dr Małgorzata Zięba zajmuje się także leczeniem niepłodności i mierzeniem cyklu, zaś do dr Katarzyny Zawadzkiej bądź dr Anny Dąbkowskiej-Huć można zgłosić się na badanie z USG.

Centrum Medyczne Panewniki oferuje swoim pacjentkom pełen wachlarz operacji ginekologicznych. Wykonujący je dr Sławomir Bystrzejewski zajmuje się, między innymi, diagnostyką niepłodności, leczeniem inkontynencji (nietrzymania moczu) i ginekologią laparoskopową (wycinaniem macicy). Z tak prostymi zabiegami jak hymenoplastyka radzi sobie bez problemu.

Dyskretna kobieca operacja

Kolejną kliniką jest Angelius Medycyna Estetyczna. Tu operacje z zakresu chirurgii intymnej przeprowadza dr n. med. Bartosz Kniażewski. Aktualnie jest również ordynatorem oddziału ginekologiczno-położniczego Szpitala Miejskiego w Siemianowicach Śląskich. W ośrodku Angelius pracuje z nim dr n. med. Piotr Bodzek, ginekolog-położnik-cytolog. Kobiety czują się bezpiecznie, wiedząc, że opiekę nad nimi sprawują doświadczeni ginekolodzy.

W Centrum Chirurgii Krótkoterminowej kliniki Epione zabiegi przeprowadza dr n. med. Tadeusz Pasierbiński, ginekolog-położnik-cytolog oraz lek. med. Aleksandra Wolnicka, chirurg plastyk. Prócz krótkich operacji typu hymenoplastyka wycinają zmiany sromu i wykonują przednią plastykę pochwy. Podobnymi zabiegami zajmują się specjaliści kliniki Gyncentrum.

Niejedni twierdzą, że najlepszym dla kobiety lekarzem jest mężczyzna. Mogą się z tym w pełni zgodzić pacjentki dr Adama Nowary (Gabinet Ginekologiczny Adam Nowara). Zgłaszają się do niego na leczenie wypadającej po porodzie macicy i pochwy z użyciem materiałów niewchłanialnych, ale również na operacje odtwarzania błony dziewiczej. Ów lekarz pomoże im w każdej sytuacji.

Damskie wycieczki do Katowic

Sala operacyjna w Gyncentrum Ginekologia Plastyczna Sala operacyjna w Gyncentrum Ginekologia Plastyczna

Całkiem sporo pacjentek klinik, chcących poddać się hymenoplastyce, to Niemki, Brytyjki lub Polki mieszkające na Zachodzie. Powodem może być chęć stania się na nowo niewinną dla swojego partnera, ale istnieje wiele innych przyczyn. Przyjeżdżają do Katowic zacząć kolejny rozdział życia i zostawić za sobą przeszłość. Korzystają na tym podwójnie – przechodzą operację i zostają dłużej w ciekawym mieście, gdzie można zobaczyć Muzeum Hansa Klossa czy Archikatedrę Chrystusa Króla (największą w Polsce). A do zwiedzenia jest dużo więcej.

Odtworzenie błony dziewiczej - ceny w Katowicach na tle innych miast

 • Katowice od 2 500 zł
 • Warszawa od 1 500 zł do 5 200 zł
 • Kraków od 2 000 zł do 5 000 zł
 • Wrocław od 3 000 zł do 6 500 zł
 • Łódź od 2 000 zł do 5 000 zł
 • Poznań od 5 000 zł do 8 000 zł
 • Rzeszów od 2 000 zł
 • Kowale od 1 600 zł
 • Radom od 2 600 zł
 • Olsztyn od 3 500 zł
 • Gdynia od 2 400 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu odtworzenie błony dziewiczej w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Chorzów, Sosnowiec, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Zabrze, Jaworzno, Gliwice oraz Jastrzębie-Zdrój.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska