Odtworzenie błony dziewiczej Warszawa

Synonimy: hymenoplastyka, rekonstrukcja błony dziewiczej, przywrócenie błony dziewiczej, zabieg odtworzenia błony dziewiczej więcej »

Filtruj wyniki

Oferujesz odtworzenie błony dziewiczej w Warszawie?

Warszawa  ul. Ateńska 10

Praktyka Lekarska Joanna Wojciula

ocena 5.0 / 5 (4 opinie) - zobacz opinie »zobacz »
"Bardzo podobało mi się podejście do pacjentki, sposób w jaki pani doktor zajęła się moim przypadkiem i to w jaki sposób koordynowała naszą współpracę, byleby wyszło dla mnie jak najkorzystniej. Polecam z czystym sercem!" 

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Odtworzenie błony dziewiczej Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w Premium Medical Gabinet zabiegowy w Premium Medical

Różne są powody, dla których kobiety poddają się zabiegowi odtworzenia błony dziewiczej. Najczęściej można tłumaczyć to religią (szczególnie, kiedy mówimy o wyznawczyniach islamu), ale nie tylko. Nieraz bywa, że kobieta chce ponownie stać się dziewicą dla swojego partnera lub jest jej to potrzebne do odzyskania równowagi psychicznej po przebytym gwałcie. Hymenoplastyka stopniowo staje się coraz popularniejszym zabiegiem, który pojawia się w ofercie kolejnych klinik ginekologii plastycznej.

Odtworzenie błony dziewiczej polega na nacięciu śluzówki okolicy przedsionka pochwy ( tu, gdzie znajdują się strzępki błony dziewiczej). Następnie lekarz ponownie zszywa powstałą w ten sposób ranę. Zabieg trwa ok. 20 minut i jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym lub podpajęczym.

Hymenoplastyka w Warszawie

Kliniki chirurgii plastycznej coraz chętniej poszerzają swoją ofertę o zabieg odtwarzania błony dziewiczej. W Warszawie jest co najmniej kilka placówek, w których można się mu poddać. Trzeba jednak pamiętać, że tego rodzaju operacje wymagają szczególnej delikatności – nie chodzi tylko o technikę wykonania, ale także (a raczej przede wszystkim) o podejście do pacjentki. Nic więc dziwnego, że często na wykonującego zabieg specjalistę klientki wybierają kobietę.

Dr Joanna Pabich-Worożbit (Uni Klinik) jest idealną kandydatką. To doświadczona ginekolog położnik, mająca na koncie przeprowadzenie wielu zabiegów kosmetoginekologicznych. Hymenoplastykę wykonuje w znieczuleniu miejscowym, stosując szwy rozpuszczalne. Pacjentki mogą opuścić klinikę już tego samego dnia.

Prof. Agata Karowicz-Bilińska (Klinika Chirurgii Plastycznej dr A. Sankowskiego) również stosuje znieczulenie miejscowe, a także ogólne. W czasie zabiegu uzyskuje płat śluzówki z bocznej ściany pochwy i wykonuje szycie brzeg do brzegu. Prof. Bilińska aktualnie pracuje jako kierownik Pracowni Fizjopatologii Narządu Rodnego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Prócz tego, od 1994 roku prowadzi prywatny gabinet w Łodzi.

Kolejny specjalista, lek. med. Andrzej Wincewicz (Char-Med), co prawda jest mężczyzną, ale również nawiązuje świetny kontakt z pacjentkami. To ginekolog endokrynolog i położnik, a do tego za sobą ma ponad 20 lat pracy w Wielkiej Brytanii, gdzie poznawał nowatorskie metody leczenia i zdobywał doświadczenie pod okiem wybitnych specjalistów.

Kliniki ginekologii plastycznej w których można odtworzyć błonę dziewiczą

W Warszawie jest kilka godnych polecenia placówek wykonujących hymenoplastykę. Przede wszystkim uwaga należy się klinice Medifem, reklamującej się jako pierwsza w Polsce klinika kosmetoginekologii. Założona w 1992 roku przez dr Andrzeja Barwijuka, późniejszego ordynatora oddziału ginekologii szpitala Św. Rodziny w Warszawie, klinika oferuje nie tylko zabiegi odtwarzania błony dziewiczej, ale i clitoroplastykę (uwypuklanie łechtaczki), G-Shot (powiększanie punktu G) i odsysanie tłuszczu ze wzgórka łonowego (liporedukcję okolic intymnych).

Dr Barwijuk przeprowadza hymenoplastykę także w ośrodku IQ Medica. Razem z nim pracuje tam również specjalista chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej, konsultant chirurgii plastycznej w Szpitalu Klinicznym w Warszawie, dr n. med. Piotr Osuch (Lasermed).

W AGKlinik (Klinika Sztuk Pięknych dr Adama Gumkowskiego) podczas zabiegu specjalista naciąga i zszywa śluzówkę, w efekcie rekonstruując błonę dziewiczą w dawnej postaci. W placówce kobiety mogą również poddać się perineoplastyce (plastyce krocza) oraz labioplastyce (plastyce warg sromowych). Operacje wykonuje dr Robert Bartkowiak, ginekolog położnik, specjalizujący się w zabiegach kosmetycznych żeńskich narządów płciowych.

Zapraszamy do Warszawy

Gabinet zabiegowy w Kaar-Med Gabinet zabiegowy w Kaar-Med

Bez względu na przyczynę, z jakiej kobiety chcą poddać się hymenoplastyce, bardzo ważne jest wybranie odpowiedniego lekarza, który przeprowadzi zabieg. Pacjentki gotowe są przyjechać z daleka, żeby tylko oddać się w ręce profesjonalisty i z tego powodu w warszawskich klinikach, prócz Polek, pojawia się coraz więcej klientek z innych krajów. Przyjeżdżają z Europy (np. z Niemiec), ale i z Pakistanu, Iranu, a nawet z Australii. Przyciąga ich niższa cena zabiegów, profesjonalizm lekarzy, a także uroda miasta, będącego centrum biznesowym, ale i turystycznym ośrodkiem. Łączą przyjemne z pożytecznym, po operacji zwiedzając Pałac Kultury i Nauki, przechadzając się po Łazienkach Królewskich, Starym Mieście bądź Centrum Kopernika.

Odtworzenie błony dziewiczej - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 1 500 zł do 5 200 zł
 • Kraków od 2 000 zł do 5 000 zł
 • Wrocław od 4 600 zł do 6 500 zł
 • Łódź od 2 000 zł do 5 000 zł
 • Poznań od 5 000 zł do 8 000 zł
 • Katowice od 2 500 zł
 • Radom od 2 600 zł
 • Olsztyn od 3 500 zł
 • Gdynia od 2 400 zł
 • Rzeszów od 2 000 zł
 • Kowale od 1 600 zł
Pokaż więcej »

Usługa odtworzenie błony dziewiczej w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu odtworzenie błony dziewiczej w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska