Okulistyka Czeski Cieszyn i okolice

Synonimy: chirurgia refrakcyjna

Bezpośrednio Czeski Cieszyn nie dysponujemy placówką wykonującą okulistyka, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Czeski Cieszyn. Okulistyka można przeprowadzić m.in. w Silesia Med Grzawa (39 km od Czeski Cieszyn) w cenie 200 zł lub w OneDayClinic Ostrava (28 km od Czeski Cieszyn). Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Usługa okulistyka Czeski Cieszyn jest najczęściej wykonywana przez okulisty.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska