Okulistyka Łódź

Synonimy: chirurgia refrakcyjna

Filtruj wyniki
Pacjenci z Łodzi wybierają także placówki z Ostrava (232 km od centrum Łodzi)
Ostrava, Czechy  ul. Sokolská tř. 2800/99

OneDayClinic

Specjalizujemy się w operacyjnym usuwaniu zaćmy w Czechach z refundacją NFZ. Poniżej prezentowane ceny to pełen koszt, jaki ponosi pa... więcej

Pacjenci z Łodzi wybierają także placówki z Czeski Cieszyn (231 km od centrum Łodzi)
Czeski Cieszyn, Czechy  ul. Ostravska 782

Těšín Medic Clinic

Klinika Těšín Medic Clinic specjalizuje się w leczeniu zaćmy. Oferujemy Państwu możliwość przeprowadzenia fakoemulsyfikacji zaćmy w k... więcej

Pacjenci szukali zabiegu okulistyka w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska