Okulistyka Mińsk Mazowiecki i okolice

Synonimy: chirurgia refrakcyjna

Bezpośrednio w Mińsku Mazowieckim nie dysponujemy placówką wykonującą okulistyka, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 15 innych klinik z okolicy Mińska Mazowieckiego. Okulistyka można przeprowadzić m.in. w Centrum Medyczne MAVIT w Warszawie (39 km od Mińska Mazowieckiego) w cenie 50 zł lub w Retina Szpital Okulistyczny w Warszawie (39 km od Mińska Mazowieckiego) gdzie cena za okulistyka wynosi 400 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki
Filtruj:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska