Okulistyka Muszyna i okolice

Synonimy: chirurgia refrakcyjna

Bezpośrednio w Muszynie nie dysponujemy placówką wykonującą okulistyka, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Muszyny. Okulistyka można przeprowadzić m.in. w Centrum Wielospecjalistyczne Osteodex w Nowym Sączu (32 km od Muszyny). Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki
Nowy Sączul. Grunwaldzka 62

Centrum Wielospecjalistyczne Osteodex

ocena 4.7 / 5 (10 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
  • Badanie kwalifikacyjne do operacji zaćmy 150 zł
  • Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem socz...zadzwoń
  • Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem socz...zadzwoń
  • Płukanie kanalików łzowych od 80 zł
  • Konsultacje (przedzabiegowa) zadzwoń
  • Konsultacja okulistyczna (przedzabiegowa)  120 zł

Usługa okulistyka w Muszynie jest najczęściej wykonywana przez okulisty.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska