Okulistyka Piaseczno i okolice

Synonimy: chirurgia refrakcyjna

Bezpośrednio w Piasecznie nie dysponujemy placówką wykonującą okulistyka, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 13 innych klinik z okolicy Piaseczna. Okulistyka można przeprowadzić m.in. w Centrum Medyczne MAVIT w Warszawie (17 km od Piaseczna) w cenie 50 zł lub w Retina Szpital Okulistyczny w Warszawie (17 km od Piaseczna) gdzie cena za okulistyka wynosi 400 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.