4,8 / 5  - 21 ocen »

Poznaj nasz zespół

W OneDayClinic zabiegi usunięcia zaćmy przeprowadzane są przez doświadczonych, wykwalifikowanych lekarzy, na co dzień zatrudnionych w naszych klinikach partnerskich. Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu wysoką jakość usług dzięki wiedzy i umiejętnościom lekarzy, które cały czas są doskonalone w ramach zarówno praktyki zawodowej, jak i międzynarodowych konferencji, sympozjów i kongresów naukowych. Dzięki udanej współpracy lekarzy, pielęgniarek i polskojęzycznych opiekunów nasi pacjenci czują się bezpiecznie i komfortowo.

Specjaliści w OneDayClinic

lek. Tomáš Prusenovský

okulista Ostrava

Lek. Tomáš Prusenovský w 2004 roku ukończył studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Masaryka w Brnie. Następnie rozpoczął pracę na oddziale okulistycznym szpitala w Kyjov. W okresie 2005-2007 należał do kadry lekarzy Szpitala Wojewódzkiego Tomasza Batu, a takż... więcej »

Cennik » Zadzwoń: 22 626pokaż numer

lek. Richard Holan

okulista Ostrava

Lek. Richard Holan to absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Palackiego w Ołomuńcu w zakresie medycyny ogólnej – studia ukończył w 2001 roku. W trakcie praktyki lekarskiej specjalizował się w dziedzinie innych dziedzin medycyny, w tym radiologii i metodach ... więcej »

Cennik » Zadzwoń: 22 626pokaż numer