OneDayClinic - lekarze

poniedziałek
8:00 - 18:00
wtorek
8:00 - 18:00
środa
8:00 - 18:00
czwartek
8:00 - 18:00
piątek
8:00 - 18:00
sobota
10:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

Zespół OneDayClinic

W OneDayClinic zabiegi usunięcia zaćmy przeprowadzane są przez doświadczonych, wykwalifikowanych lekarzy, na co dzień zatrudnionych w naszych klinikach partnerskich. Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu wysoką jakość usług dzięki wiedzy i umiejętnościom lekarzy, które cały czas są doskonalone w ramach zarówno praktyki zawodowej, jak i międzynarodowych konferencji, sympozjów i kongresów naukowych. Dzięki udanej współpracy lekarzy, pielęgniarek i polskojęzycznych opiekunów nasi pacjenci czują się bezpiecznie i komfortowo.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska