poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Wygląd zewnętrzny Onkolmed Gabinet zabiegowy Onkolmed Recepcja, poczekalnia Onkolmed Wnętrza, wystrój Onkolmed Gabinet zabiegowy Onkolmed Gabinet zabiegowy Onkolmed Gabinet zabiegowy Onkolmed Logo Onkolmed Lecznica Onkologiczna

Informacje ogólne o Onkolmed

Onkolmed to nowoczesna prywatna lecznica onkologiczna, która oferuje kompleksową opiekę medyczną osobom z chorobami nowotworowymi, neurologicznymi i endokrynologicznymi. Dysponujemy zapleczem laboratoryjnym, przeprowadzamy szereg badań analitycznych, które są zalecane w zależności od wskazań klinicznych. Zgłaszający się do nas pacjenci mogą liczyć na profesjonalną opiekę, począwszy od pierwszego etapu, jakim jest rzetelna diagnostyka, przez optymalną terapię, a skończywszy na rehabilitacji po zabiegach i monitorowaniu stanu zdrowia. Kompleksowość proponowanej przez nas oferty polega na tym, że prócz operacji chirurgicznych, chemioterapii  i radioterapii przeprowadzamy terapię psychologiczną dla osób dotkniętych chorobą nowotworową oraz ich rodzin.

Zakres wykonywanych przez nas usług medycznych jest bardzo szeroki. Zajmujemy się chirurgią onkologiczną, w tym także ginekologią i urologią onkologiczną. Leczymy chorych z nowotworami piersi, płuc, jamy brzusznej, narządów rodnych, głowy i szyi oraz tarczycy. Pomagamy również pacjentom z nowotworami układu chłonnego i innymi chorobami hematologicznymi. Profesjonalną opiekę znajdą u nas osoby z nowotworami o nieznanym ognisku pierwotnym. Wykonujemy badanie USG każdego narządu, a w ramach diagnostyki kardiologicznej EKG i echo serca.

Przeprowadzamy kompleksową terapię przeciwobrzękową (KTP) u pacjentów z obrzękiem limfatycznym pierwotnym i wtórnym.

W naszym ośrodku mieści się Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej, w której wykwalifikowani interniści diagnozują i leczą choroby wszelkich najistotniejszych układów. Zajmują się schorzeniami układu sercowo-naczyniowego, oddechowego, przewodu pokarmowego, nerek i dróg moczowych oraz krwiotwórczego. Pomagamy również cierpiącym na alergie,  reumatyzm i choroby metaboliczne. Zajmujemy się leczeniem chorób obwodowego układu nerwowego i ośrodka układu nerwowego.

Nasza kadra medyczna to profesjonaliści, wśród których znajdują się profesorowie i doktorzy nauk medycznych z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Pacjenci zgłaszający się do Lecznicy Onkolmed mogą wziąć udział w międzynarodowych badaniach klinicznych, co pozwala na stosowanie nowoczesnych terapii.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Onkolmed to ośrodek, który może się poszczycić bogatym wyposażeniem sal zabiegowych i gabinetów. Sukcesywnie nabywamy kolejne urządzenia medyczne, dzięki którym możemy oferować leczącym się u nas pacjentom innowacyjne techniki zabiegowe cechujące się dużą skutecznością. Wśród posiadanej przez nas aparatury medycznej znajduje się, między innymi:

  • USG – nowoczesny aparat ultrasonograficzny wykorzystywany do nieinwazyjnej metody badania diagnostycznego (obrazowania metodą USG). Badanie z jego użyciem polega na uzyskaniu obrazów przekrojów ciała ludzkiego w oparciu o zjawisko rozchodzenia się fali ultradźwiękowej, odbijającej się od ruchomych krwinek.
  • Aparatura do EKG – urządzenie medyczne, którego technologia bazuje na rejestracji elektrycznej czynności mięśnia sercowego. Wykorzystujemy je do badania znanego pod nazwą elektrokardiografia, wykonywanego w celu rozpoznawania chorób serca.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Nasza klinika oferuje pacjentom szereg innowacyjnych technik zabiegowych wykorzystywanych w nowoczesnych wnętrzach przez wysoce wyspecjalizowany personel. Przykładamy wszelkich starań, by odwiedzające nas osoby czuły się w pełni swobodnie i komfortowo. W celu zapewnienia im poczucia wygody i bezpieczeństwa przygotowaliśmy dla nich kilka udogodnień.

  • Nowoczesna klinika – nasz ośrodek jest zaprojektowany według surowych norm, z ogromną dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu nasi pacjenci już w chwili przekroczenia progu mogą przekonać się, że trafili pod opiekę profesjonalistów.
  • Nowoczesne gabinety – wszystkie zabiegi przeprowadzamy w znakomicie wyposażonych gabinetach, przy zastosowaniu zaawansowanej technologicznie aparatury medycznej.
  • Komfortowa poczekalnia – czas oczekiwania na konsultację bądź zabiegi nasi pacjenci spędzają w przestronnej, ale przytulnej poczekalni, w której będą mogli się w pełni odprężyć i zrelaksować.
  • Leczenie w ramach NFZ – nasz ośrodek oferuje pacjentom możliwość skorzystania z usług lekarzy Przychodni Podstawowej Opieki Zdrowotnej. W ramach kontraktu  z Narodowym Funduszem Zdrowia leczące się u nas osoby mogą spotkać się z internistą (współpracujemy z doświadczonymi lekarzami rodzinnymi), bez konieczności czekania w kolejce, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  • Zaplecze laboratoryjne – na terenie przychodni znajduje się nowoczesne i wyśmienicie zaopatrzone zaplecze laboratoryjne.
  • Rabaty dla pacjentów POZ – osoby leczące się w Przychodni Podstawowej Opieki Zdrowotnej mogą liczyć na atrakcyjne rabaty na konsultacje u naszych specjalistów oraz na zabiegi przeprowadzane w naszej lecznicy.
  • Badania kliniczne – umożliwiamy pacjentom wzięcie udziału w badaniach klinicznych. Osoby zakwalifikowane do udziału w programie mogą liczyć na bezpłatne badania diagnostyczne, leki oraz profesjonalną opiekę medyczną.
  • Parking dla pacjentów – pacjenci, którzy przyjechali do nas własnym samochodem, mają możliwość skorzystania z parkingu znajdującego się przed budynkiem.

Osiągnięcia i certyfikaty Onkolmed

Jednym z największych atutów naszej kliniki jest wykwalifikowana kadra medyczna, z jaką udało nam się nawiązać współpracę. Odwiedzający nas pacjenci są przyjmowani przez wybitnych specjalistów różnych dziedzin medycyny. Cechuje nas doświadczenie, wiedza i profesjonalizm. Wszyscy lekarze zatrudnieni w naszej placówce posiadają specjalizację II stopnia. Wśród nich można wymienić profesorów z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem klinicznym, doktorów nauk medycznych oraz młodą kadrę, która nie ustaje w ciągłym zgłębianiu wiedzy w zakresie innowacyjnych technik zabiegowych. Systematycznie bierzemy udział w konferencjach naukowych w kraju i za granicą, wymieniając się doświadczeniami i konsultując ze specjalistami z innych państw. Dzięki temu możemy na bieżąco śledzić najnowsze doniesienia medyczne i służyć pacjentom najlepszą jakością leczenia, co jest dla nas wartością priorytetową.

Bierzemy udział w licznych akcjach, których celem jest uświadomienie społeczeństwu, jak ważna jest profilaktyka, pozytywne myślenie oraz aktywność fizyczna. Między innymi, 20 października 2013 roku uczestniczyliśmy w biegu charytatywnym „Przegonić raka”. Bieg miał miejsce na warszawskiej Agrykoli, a nasza klinika była jednym z fundatorów nagród. W trakcie imprezy chętni mogli zadawać pytania naszym specjalistom. Kolejnym osiągnięciem jest nawiązanie współpracy z Fundacją Wygrajmy Zdrowie.

Dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem – jesteśmy otwarci na współpracę z innymi placówkami medycznymi w zakresie działalności edukacyjnej, leczenia i diagnostyki. Zajmujemy się organizacją warsztatów psychologicznych ułatwiających uporanie się ze stresem, a także cykl seminariów poświęconych tematyce profilaktyki i leczenia raka piersi i szyjki macicy. Leczącym się w naszej przychodni osobom oferujemy nie tylko pomoc doświadczonych onkologów, ale i specjalistów w zakresie endokrynologii i neurologii.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska