Onkolmed - lekarze

poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Lekarze w Onkolmed

Nasza Klinika może się poszczycić wyjątkowym zespołem medycznym, wśród którego są sami specjaliści światowej klasy – ordynatorzy, profesorowie, konsultanci wojewódzcy.

Pacjentami z rakiem piersi zajmują się onkolodzy kliniczni ze specjalizacją II stopnia: lek. med. Ewa Szombara. Hormonoterapię i chemioterapię kobiet ciężarnych lub planujących ciążę, a chorujących na raka piersi przeprowadza onkolog kliniczny lek med. Jerzy Giermek – jest to jeden z bardzo niewielu specjalistów w całej Polsce.

Dr n. med. Tomasz Lewandowski leczy nowotwory o nieznanym ognisku pierwotnym oraz powikłania po chemio- i radioterapii. Jest specjalistą onkologii klinicznej.

Pacjenci z nowotworami w obrębie głowy i szyi mogą się zgłosić na konsultacje do prof. dr hab. n. med. Andrzeja Kaweckiego, prezesa Oddziału Warszawskiego Polskiego Towarzystwa Onkologicznego oraz Konsultanta Województwa Mazowieckiego w Dziedzinie Radioterapii Onkologicznej.

Dr n. med. Maciej Głogowski zajmuje się leczeniem chirurgicznym nowotworów płuc i klatki piersiowej. Chirurgiem zajmującym się nowotworami mózgu jest neurochirurg prof. dr hab. n. med. Tomasz Mandat.

W endokrynologii specjalizuje się dr n. med. Małgorzata Czetwertyńska.

Dr n. med. Krzysztof Gawrychowski udziela konsultacji i zajmuje się leczeniem w zakresie ginekologii onkologicznej, natomiast leczenie skojarzone nowotworu trzonu macicy przeprowadza prof. dr hab. n. med. Grzegorz Panek.

Pacjentkami po przebytej operacji piersi zajmuje się dr n. med. Oliwia Głogowska, która prowadzi zabiegi rehabilitacyjne mające na celu leczenie pooperacyjnych i przeciążeniowych zespołów bólowych oraz przywracanie sprawności pooperacyjnej.

Specjalistą hematologii jest dr n. med. Ewa Mendek-Czajkowska, zajmująca się diagnostyką nowotworowych i nienowotworowych chorób układu krwiotwórczego.

W układzie moczowym oraz w leczeniu nowotworów męskich narządów płciowych specjalizuje się dr n. med. Roman Sosnowski.

Czytaj więcej

dr n. med. Krzysztof Gawrychowski
Warszawa

ginekolog-położnik Warszawa, onkolog kliniczny, ginekolog-onkolog

Dr n. med. Krzysztof Gawrychowski to lekarz z wieloletnim stażem zawodowym. Uczelnię medyczną ukończył w 1985 roku, otrzymując dyplom i tytuł lekarza medycyny. W 1989 roku przystąpił do egzaminu specjalizacyjnego, dzięki czemu uzyskał specjalizację I stopnia w z... więcej »

Szczegóły » Cennik » Umów wizytę » Zadaj pytanie lub zadzwoń 22 417 40 01 Zadzwoń 22 417 40 01

dr n. med. Małgorzata Czetwertyńska
Warszawa

lekarz chorób wewnętrznych Warszawa, lekarz medycyny nuklearnej

Dr n. med. Małgorzata Czetwertyńska jest doświadczonym lekarzem specjalizującym się w leczeniu chorób wewnętrznych, szczególnie w endokrynologii i chorobach tarczycy.

Uczelnię ukończyła w 1993 roku, otrzymując dyplom i tytuł lekarza medycyny. W 1996 roku... więcej »

Szczegóły » Cennik » Umów wizytę » Zadaj pytanie lub zadzwoń 22 417 40 01 Zadzwoń 22 417 40 01

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2016 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2016 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Zgłoś uwagi do strony