Umawianie wizyt i bezpłatna pomoc doradcy Tourmedica.pl
Sprawdź oferty klinik i lekarzy

zarezerwujemy dla Ciebie dogodny termin,
doradzimy i przypomnimy o wizycie za darmo!

Zadzwoń 22 462 82 86 ul. Nowoursynowska 139L
02-776 Warszawa
Tel. 22 462 82 86 Pokaż mapę
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Lekarze w Onkolmed

Nasza Klinika może się poszczycić wyjątkowym zespołem medycznym, wśród którego są sami specjaliści światowej klasy – ordynatorzy, profesorowie, konsultanci wojewódzcy.

Pacjentami z rakiem piersi zajmują się onkolodzy kliniczni ze specjalizacją II stopnia: lek. med. Ewa Szombara. Hormonoterapię i chemioterapię kobiet ciężarnych lub planujących ciążę, a chorujących na raka piersi przeprowadza onkolog kliniczny lek med. Jerzy Giermek – jest to jeden z bardzo niewielu specjalistów w całej Polsce.

Dr n. med. Tomasz Lewandowski leczy nowotwory o nieznanym ognisku pierwotnym oraz powikłania po chemio- i radioterapii. Jest specjalistą onkologii klinicznej.

Pacjenci z nowotworami w obrębie głowy i szyi mogą się zgłosić na konsultacje do prof. dr hab. n. med. Andrzeja Kaweckiego, prezesa Oddziału Warszawskiego Polskiego Towarzystwa Onkologicznego oraz Konsultanta Województwa Mazowieckiego w Dziedzinie Radioterapii Onkologicznej.

Dr n. med. Maciej Głogowski zajmuje się leczeniem chirurgicznym nowotworów płuc i klatki piersiowej. Chirurgiem zajmującym się nowotworami mózgu jest neurochirurg prof. dr hab. n. med. Tomasz Mandat.

W endokrynologii specjalizuje się dr n. med. Małgorzata Czetwertyńska.

Dr n. med. Krzysztof Gawrychowski udziela konsultacji i zajmuje się leczeniem w zakresie ginekologii onkologicznej, natomiast leczenie skojarzone nowotworu trzonu macicy przeprowadza prof. dr hab. n. med. Grzegorz Panek.

Pacjentkami po przebytej operacji piersi zajmuje się dr n. med. Oliwia Głogowska, która prowadzi zabiegi rehabilitacyjne mające na celu leczenie pooperacyjnych i przeciążeniowych zespołów bólowych oraz przywracanie sprawności pooperacyjnej.

Specjalistą hematologii jest dr n. med. Ewa Mendek-Czajkowska, zajmująca się diagnostyką nowotworowych i nienowotworowych chorób układu krwiotwórczego.

W układzie moczowym oraz w leczeniu nowotworów męskich narządów płciowych specjalizuje się dr n. med. Roman Sosnowski.

Czytaj więcej

Dołącz do nas:

Infolinia:
801 002 125 lub 22 417 40 00
Telefony są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 19:00

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2015 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2015 Tourmedica.pl Sp. z o.o.