Bezpośrednio w Wieliczce nie dysponujemy placówką wykonującą onkologia, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 11 innych klinik z okolicy Wieliczki. Onkologia można przeprowadzić m.in. w Szpital św. Rafała w Krakowie (12 km od Wieliczki) lub w Specjalistyczny Gabinet Urologiczny dr n.med Sławomir Mrozicki w Krakowie (12 km od Wieliczki). Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Usługa onkologia w Wieliczce jest najczęściej wykonywana przez chirurga onkologa i onkologa klinicznego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska