Operacja klasyczna usunięcia torbieli Bakera Tychy i okolice

Synonimy: wycięcie torbieli Bakera, operacja usunięcia torbieli Bakera, torbiel Beckera leczenie operacyjne więcej »

Bezpośrednio w Tychach nie dysponujemy placówką wykonującą operacja klasyczna usunięcia torbieli Bakera, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 9 innych klinik z okolicy Tychów. Operacja klasyczna usunięcia torbieli Bakera można przeprowadzić m.in. w Klinika Galena w Bielsku-Białej (33 km od Tychów) w cenie 2 100 zł lub w AVIMED w Katowicach (16 km od Tychów) gdzie cena za operacja klasyczna usunięcia torbieli Bakera wynosi 2 700 zł. W wymienionej placówce operacja klasyczna usunięcia torbieli Bakera wykonuje ortopeda. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Usługa operacja klasyczna usunięcia torbieli bakera w Tychach jest najczęściej wykonywana przez ortopedy.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska