Operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa

Synonimy: korekcja nosa chrzęstnego, operacja plastyczna czubka nosa, mała plastyka nosa, korekta części chrzęstnej nosa więcej »

Filtruj wyniki
Wczytaj więcej wyników

Operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa - informacje

Gabinet zabiegowy w DUO MEDICA Gabinet zabiegowy w DUO MEDICA

Operacji czubka nosa poddają się najczęściej osoby, którym zależy na jego skróceniu, zwężeniu, podniesieniu lub obniżeniu. Warunkiem koniecznym do poddania się operacji nosa chrzęstnego jest dobry ogólny stan zdrowia oraz prawidłowe wyniki podstawowych badań laboratoryjnych. Sama procedura przeprowadzana jest najczęściej w znieczuleniu ogólnym i trwa około godziny.

Plastyka chirurgiczna czubka nosa w Polsce – gdzie można się na nią udać

Na korekcję nosa w części chrzęstnej we Wrocławiu udać się można do Kliniki Wiatroszak ESTmedica, w której wykonuje się także plastykę nosa z osteotomią oraz korekcję przegrody nosowej. W ośrodku pacjenci poddać się mogą także innym procedurom chirurgii plastycznej twarzy, w tym liftingowi dolnej części twarzy i szyi oraz plastyce chirurgicznej powiek dolnych i górnych. Oferta Kliniki obejmuje ponadto korekcję odstających uszu, zszycie rozerwanego płatka ucha, korekcję blizny na twarzy oraz modelowanie twarzy przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej pacjenta.

W Krakowie operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa jest możliwa do przeprowadzenia w Instytucie Dermatologii Eco-Lab, w którym świadczona jest pełna gama usług z zakresu chirurgii plastycznej. W placówce pacjenci poddać się mogą także korekcji części kostnej nosa, całkowitej plastyce nosa i korekcji krzywej przegrody nosowej, jak również usunięciu zmiany skórnej nosa oraz rekonstrukcji nosa. Do ośrodka udać się można również na plastykę chirurgiczną powiek dolnych i górnych, korekcję powiek z wrastającymi rzęsami i przeszczep utraconych brwi, a także cały szereg procedur, wykonywanych w obrębie twarzy (np. pełny lifting twarzy, przeszczep włosów, wszczepienie implantów twarzowych) oraz ust (np. chirurgiczne poszerzenie czerwieni wargowej, powiększenie ust implantem silikonowym lub własnym tłuszczem, korekcja wargi podwójnej).

W Warszawie zabieg chirurgicznego modelowania czubka nosa wykonać może lek. med. Tomasz Dębski, specjalista chirurg plastyczny, który należy do Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy. Brał udział w XIII Zjeździe Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Udać się do niej można również na korekcję nosa w części kostnej. Pacjenci poddać się u niego mogą także liftingowi twarzy, endoskopowemu liftingowi czoła, wszczepieniu implantów twarzy oraz plastyce chirurgicznej powiek dolnych i górnych. Jego oferta obejmuje ponadto plastykę odstających małżowin usznych, przeszczep włosów oraz modelowanie konturu twarzy własną tkanką tłuszczową pacjenta lub kwasem hialuronowym.

Cena chirurgicznego modelowania czubka nosa w Polsce i w Wielkiej Brytanii

Kadra w Dr Sirek MedCosmetic Klinika Chirurgii Plastycznej Kadra w Dr Sirek MedCosmetic Klinika Chirurgii Plastycznej

W Polsce za korektę nosa w części chrzęstnej zapłacić trzeba około 4 000 złotych, podczas gdy w The Private Clinic Harley Street w Londynie jej cena wynosi 3 000 funtów brytyjskich, czyli ponad 17 000 złotych.

Operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 4 500 zł do 14 000 zł
 • Wrocław od 4 000 zł do 8 000 zł
 • Łódź od 5 000 zł do 6 700 zł
 • Poznań od 5 500 zł do 7 000 zł
 • Katowice od 4 920 zł do 7 000 zł
 • Kraków od 4 500 zł do 12 000 zł
 • Lubin od 5 000 zł do 6 000 zł
 • Częstochowa od 4 500 zł do 5 500 zł
 • Gdańsk od 8 400 zł
 • Bydgoszcz od 5 500 zł do 7 380 zł
 • Szczecin od 4 000 zł do 7 000 zł
 • Rzeszów od 4 500 zł do 8 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej, chirurga plastycznego i laryngologa.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska