Operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa Częstochowa

korekcja nosa chrzęstnego, operacja plastyczna czubka nosa, mała plastyka nosa, korekta części chrzęstnej nosa więcej »

Operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa Częstochowa - informacje

Pokój opatrunkowy Centrum Medyczne Suliga Pokój opatrunkowy Centrum Medyczne Suliga

Operacje plastyczne nosa mogą obejmować jego część kostną lub chrzęstną. W tym drugim przypadku możliwe jest skorygowanie kształtu, wielkości i położenia czubka nosa (można go podnieść, zwęzić lub obniżyć), można także zmienić wielkość i wygląd skrzydełek nosa i otworów nosowych. Takie operacje przeprowadza chirurg plastyczny, a ich efekty mają charakter stały. Zabieg, korygujący chrzęstne struktury nosa i jego czubek, wykonywany jest zazwyczaj w znieczuleniu miejscowym i trwa na ogół 1-2 godziny, w zależności od rozległości. Opuchlizna i zsinienie w obrębie nosa utrzymywać się mogą przez kilka dni po zabiegu, a pierwsze efekty widoczne są od razu po zejściu opuchlizny (na ostateczne rezultaty trzeba zazwyczaj poczekać kilka miesięcy).

Korekta chrzęstnej części nosa w Częstochowie: gdzie udać się na zabieg

Pacjenci, chcący skorygować chrzęstne struktury nosa lub jego czubek mogą udać się na zabieg do lek. med. Ryszarda Suligi, specjalisty chirurgii plastycznej. Dr Suliga jest członkiem prestiżowych towarzystw naukowych, w tym Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Wiedzę na temat operacji plastycznych twarzy, w tym korekcji nosa, zdobywał w trakcie licznych kursów, szkoleń specjalistycznych i konferencji naukowych: uczestniczył m.in. w "17th Stuttgard course for functional and aesthetic Rhinoplasty" w Niemczech i "First Bergamo Open Rhinoplasty Course" we Włoszech, brał też udział w "The European Academy of Cosmetic Surgery" w Londynie i w kursie "Cpurse for Advanced Face Lift Techniques" w Wiedniu.

Operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa znajduje się te w ofercie Prywatnego Szpitala Chirurgii Plastycznej Dr Olender, zlokalizowanego w Żarkach-Letnisko, ok. 25 km od Częstochowy. W klinice przeprowadzany jest szeroki zakres operacji plastycznych nosa: oprócz jego chrzęstnego rusztowania skorygować można także nos kostny i krzywą przegrodę nosową, wykonywane są też tu reoperacje nosa, korekcje pourazowe oraz rekonstrukcje nosa. W ofercie znajduje się również małoinwazyjny zabieg korekcji kształtu nosa z zastosowaniem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. W zakresie innych operacji plastycznych w obrębie twarzy placówka oferuje Korekcje powiek dolnych i górnych, operacyjny lifting twarzy oraz plastykę odstających małżowin usznych.

Ile kosztuje korekcja czubka nosa w Częstochowie?

Sprzęt medyczny w Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North Sprzęt medyczny w Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North

Za operację plastyczną chrzęstnych struktur nosa oraz jego czubka w częstochowskich placówkach medycznych trzeba zapłacić średnio 7 000 zł - to znacznie taniej niż np. w Warszawie, gdzie cena takiej operacji może wynosić nawet 12 000 zł.

 

Operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa - ceny w Częstochowie na tle innych miast

 • Częstochowa od 4 500 zł do 5 500 zł
 • Warszawa od 4 500 zł do 14 000 zł
 • Wrocław od 4 000 zł do 8 000 zł
 • Kraków od 4 500 zł do 12 000 zł
 • Łódź od 5 000 zł do 6 700 zł
 • Katowice od 4 920 zł do 7 000 zł
 • Lubin od 4 500 zł
 • Gdańsk od 8 400 zł
 • Poznań od 5 500 zł do 7 000 zł
 • Bydgoszcz od 5 500 zł do 7 380 zł
 • Szczecin od 6 000 zł do 14 000 zł
 • Rzeszów od 4 500 zł do 8 000 zł
Operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa cena »

Usługa operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej, laryngologa i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec oraz Radomsko.

Autor: