Operacja nosa kostnego Warszawa

Synonimy: korekcja nosa kostnego, korekcja nosa garbatego, operacja garbatego nosa, usunięcie garbatego nosa więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Operacja nosa kostnego Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Józefów Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Józefów

Garb na nosie może dotyczyć zarówno części kostnej, jak i chrzęstnej.  Są garbki, które można zamaskować bezoperacyjnie, stosując kwas hialuronowy, a są takie, które wymagają przeszczepu chrząstki i skomplikowanej techniki. Garb więc garbkowi nie równy – każdy zabieg wymaga indywidualnego podejścia. Żadna jednak tego typu procedura nie pozostaje bez wpływu na pozostałe partie nosa.

Rhinoplastyka – polubić swój nos

Specjalista chirurgii plastycznej, lek. med. Krzysztof Potocki, indywidualną praktykę rozpoczął w 2000 r. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Specjalizuje się w plastyce twarzy, brzucha oraz piersi. W warszawskiej klinice w znieczuleniu ogólnym przeprowadza operacje zarówno całego nosa, jak i jego części kostnej, usuwając garb, przełamując kość i modelując szkielet. Po zszyciu ran, stosuje setony i zakłada gips. W zakresie jego usług są także zabiegi zmniejszania skrzydeł nosa.

Lekki, termoplastyczny opatrunek unieruchamiający zamiast gipsu zakładany jest po operacji nosa kostnego w Klinice Medical Esthetic. Plastyka nosa z osteotomią, podobnie jak i nosa chrzęstnego, jest ponadto zabiegiem, który można sfinansować tu w ratach. Dyrektorem medycznym kliniki jest specjalista chirurgii plastycznej oraz chirurgii dziecięcej, dr Grażyna Nasińska-Jurek, która należy do elitarnej Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy (EAFPS). W gronie lekarzy związanych z kliniką, jest m.in. specjalista chirurgii plastycznej i przeszczepu włosów – dr Wojciech Chromiński.

Rynoplastykę dużych, długich lub nosów z garbem na częściach kostnych i chrzęstnych, wykonuje dr n. med. Marcin Jadczak, który jest laryngologiem i lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w zakresie otolaryngologii – chirurgii głowy i szyi, w szczególności skupiając na operacjach plastycznych nosa. Jest członkiem prestiżowej Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy (EAFPS) i posiada Certyfikat ukończenia 17 Międzynarodowego Kursu z Nowoczesnych Technik Rynoplastyki. W ramach chirurgii plastycznej twarzy prowadzi konsultacje w licznych placówkach, m.in. w Bioqmed Centrum Zdrowia.

Ścięcie garbu nosa oraz inne zmiany kostnej części rusztowania nosa, typu nos skośny lub po urazie, przeprowadza specjalista chirurgii plastycznej i ogólnej, dr n. med. Lubomir Lembas, który jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Obecnie konsultacji udziela i operuje w Szpitalu LuxMed na ul. Puławskiej. Jest zwolennikiem rzetelnej informacji związanej z zabiegami plastycznymi, stąd jego aktywność w mediach, m.in. w tygodniku Wprost. Wiedza związana z plastyką nosa, pozwoliła mu na opracowanie autorskiej metody zmiany jego proporcji preparatem Restylane, korygując jego niekorzystne cechy.

Klinika Chirurgii Plastycznej dr Andrzeja Sankowskiego na Bielanach powstała w 1994 r. z inicjatywy lekarza medycyny estetycznej, chirurga plastycznego, dr n. med. Andrzeja Sankowskiego, który praktykę rozpoczął na początku lat 60. i jest m.in. laureatem tytułu „Zasłużony dla medycyny estetycznej w Polsce”. Specjalnym pilnikiem zlikwidujemy w jego klinice garb nosa oraz  uzyskamy węższy, prostszy jego grzbiet, dzięki złamaniu kości i jej ponownemu, „ciaśniejszemu” złożeniu. Miejsce doceniły media, by wymienić TV Polsat, która wybrała klinikę na partnera programu „Chcę Być Piękna”.

Na Żoliborzu oraz w Śródmieściu swoje lokale posiada Centrum Chirurgii Plastycznej Malia, które kontynuuje tradycje Ośrodka Chirurgii Plastycznej przy ul. Marszałkowskiej, gdzie w latach 70. wykonywano pierwsze operacje estetyczne w Warszawie. Centrum wykonuje skomplikowane operacje na przegrodzie nosowej, łącząc np. zabieg z korektą skrzywionego nosa. Ponadto, operacyjnie usuwa się tu wszystkie wrodzone defekty kształtu nosa. Z Centrum, pod kierunkiem chirurga plastyka, dr Mari Sowy-Molskiej, współpracują m.in.: chirurg plastyk, dr Maria Kociszewska oraz specjalista chirurgii plastycznej, dr Łukasz Ulatowski.

Cena operacji nosa kostnego w Warszawie i w USA

Sala operacyjna w Horizon Medical Center Sala operacyjna w Horizon Medical Center

Rutynowy koszt zabiegu korekcji nosa kostnego w Warszawie zbliżony jest do najniższych stawek w USA. Klinika dr Heather Rocheford – Rocheford Plastic Surgery w Woodbury, w stanie Minnesota – oferuje zabieg korekcji garbka nosa w cenie 5000 $ (ok. 16500 zł). Wyższe opłaty uiścimy w Seattle Facial Plastic Surgeon, u dr Williama A. Portuese’a, który podobny zabieg wycenia w granicach 6000 $ (ok. 19800 zł). 

Operacja nosa kostnego - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 7 000 zł do 14 000 zł
 • Wrocław od 5 200 zł do 9 600 zł
 • Kraków od 8 000 zł do 10 000 zł
 • Poznań od 6 500 zł do 12 000 zł
 • Częstochowa od 4 500 zł do 5 500 zł
 • Łódź od 7 000 zł
 • Kielce od 12 900 zł do 13 500 zł
 • Rzeszów od 8 000 zł do 10 000 zł
 • Chorzów od 10 500 zł
 • Józefów od 8 000 zł do 10 000 zł
 • Sopot od 6 600 zł do 8 188 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu operacja nosa kostnego w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska