Operacja palucha koślawego / halluksa Lublin

Synonimy: leczenie operacyjne halluksa, leczenie chirurgiczne palucha koślawego, operacja klasyczna halluxa bez implantu więcej »

Filtruj wyniki

DLA KLINIK: Oferujesz operacja palucha koślawego / halluksa w Lublinie? Dołącz do nas! »

Operacja palucha koślawego / halluksa Lublin - informacje

Gabinet zabiegowy w Żagiel Med Szpital Gabinet zabiegowy w Żagiel Med Szpital

Operacja palucha koślawego wykonywana jest w momencie zaawansowanej deformacji palucha. Leczenie operacyjne przeprowadza się także w przypadku silnego bólu stopy, ograniczającego codzienną aktywność, przewlekłego stanu zapalnego i opuchlizny, które nie ustępują w czasie odpoczynku i leczenia oraz w przypadku niemożności uśmierzenia bólu za pomocą środków farmakologicznych. Przed leczeniem operacyjnym palucha koślawego wykonuje się badanie radiologiczne. Procedura przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym, a standardowy czas pobytu w szpitalu wynosi od 1 do 2 dni.

Leczenie operacyjne halluksa w Lublinie – gdzie udać się na zabieg

Operacja palucha koślawego / halluksa jest możliwa do przeprowadzenia u dr n. med. Aliny Blachy, specjalistki z zakresu ortopedii i traumatologii. Doświadczenie w zakresie operacyjnych zabiegów ortopedycznych zdobywała w Klinice Ortopedii i Traumatologii w Lublinie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego. Oprócz zabiegów operacyjnych w obrębie ręki, specjalizuje się w zabiegach chirurgicznych stopy. W przypadku palucha koślawego przeprowadza zabiegi korekcji na tkankach miękkich lub zabiegi korekcji osteotomią. W jej ofercie znajduje się także leczenie palucha szponiastego (II, III, IV, V) obejmujące uwolnienie przykurczu bez resekcji kostnych oraz leczenie palucha sztywnego, gdzie wykonuje założenie protezy stawu MTP1 oraz resekcję podstawy paliczka bliższego palucha.

W swojej ofercie leczenie chirurgiczne palucha koślawego ma także dr n. med. Tomasz Kleczkowski, ortopeda i traumatolog. Doświadczenie zdobywał m.in. w trakcie rocznego stażu w prywatnym szpitalu ortopedycznym i opieki terminalnej w Ingolstadt w Bawarii. Jest członkiem wielu towarzystw polskich i zagranicznych, w tym Polskiego Towarzystwa Traumatologicznego i Ortopedycznego. Przeprowadza zarówno operacje palucha koślawego bez osteotomii, jaki i operacje palucha koślawego z osteotomią. W obrębie stopy wykonuje także operacje niestabilności stawu skokowo goleniowego przez plastykę więzadeł kostki bocznej ścięgnem mięśnia strzałkowego krótkiego.

Na operacyjne leczenie halluksów wybrać się można również do dr n. med. Pawła Kuczyńskiego, specjalisty z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Doświadczenie zdobywał m.in. w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji SPSK4 w Lublinie. Należy do Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego. Przeprowadza także Iniekcje dostawowe pod kontrolą USG oraz Podanie czynnika PRP (osocza bogatopłytkowego) pod kontrolą USG. Jego oferta obejmuje również operacje palców młoteczkowatych.

Cena leczenia chirurgicznego palucha koślawego w Lublinie i w Saragossie

Gabinet zabiegowy w Żagiel Med Szpital Gabinet zabiegowy w Żagiel Med Szpital

W Lublinie za operację halluksa zapłacić trzeba około 3 500 złotych. W Hospital Viamed Montecanal w Saragossie cena takiej procedury wynosi 2 200 euro, czyli ponad 9 000 złotych.Operacja palucha koślawego / halluksa - ceny w Lublinie na tle innych miast

 • Lublin od 3 500 zł do 4 500 zł
 • Warszawa od 3 500 zł do 17 030 zł
 • Szczecin od 3 000 zł do 8 000 zł
 • Gdańsk od 3 500 zł do 3 800 zł
 • Wrocław od 3 470 zł do 8 000 zł
 • Łódź od 3 500 zł
 • Poznań od 4 500 zł
 • Katowice od 3 000 zł do 4 000 zł
 • Bydgoszcz od 3 500 zł do 3 990 zł
 • Częstochowa od 3 000 zł
 • Kraków od 3 900 zł do 5 200 zł
 • Rzeszów od 4 500 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu operacja palucha koślawego / halluksa także w miastach pobliżu Lublina, takich jak: Nałęczów lub Puławy.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.