Operacja przepukliny kresy białej klasycznie Kraków

Synonimy: usunięcie przepukliny kresy białej metodą klasyczną, leczenie chirurgiczne przepukliny kresy białej, operacja klasyczna rozstępu kresy białej nadbrzusza więcej »

Filtruj wyniki

Operacja przepukliny kresy białej klasycznie Kraków - informacje

Sala operacyjna w Szpital św. Rafała Sala operacyjna w Szpital św. Rafała

Operacyjne leczenie przepukliny w kresie białej może być prowadzone techniką klasyczną oraz z zastosowaniem techniki laparoskopowej. Niezależnie od metody zabiegowej, operacje tego rodzaju wykonuje specjalista chirurg. Operacyjne leczenie przepuklin metodą klasyczną przeprowadzane jest zazwyczaj w znieczuleniu ogólnym w warunkach sali operacyjnej, i polega na prostym zszyciu wrót przepukliny. W razie potrzeby osłabione tkanki pacjenta mogą być wzmocnione przy pomocy siatki z tworzywa sztucznego, co zmniejsza ryzyko nawrotu przepukliny. Powrót do codziennych czynności następuje zazwyczaj w ciągu dwóch tygodni od zabiegu, jednak przez około trzy miesiące chory powinien unikać ciężkich prac, zwiększających napięcie w jamie brzusznej.

Gdzie w Krakowie można zoperować przepuklinę kresy białej techniką klasyczną

Na operacyjne leczenie przepukliny w kresie białej można udać się do krakowskiego Szpitala Św Rafała, gdzie przepukliny tego typu leczone są metodą klasyczną, z zastosowaniem syntetycznej siatki lub bez niej. W placówce przeprowadzany jest szeroki zakres operacyjnego leczenia przepuklin: do Szpitala mogą zgłosić się m.in. pacjenci z przepukliną pachwinową jednostronną i obustronną, przepukliną wargową, mosznową i pępkową, leczone są tu również przepukliny nawrotowe i pooperacyjne.

Pacjenci z przepukliną kresy białej mogą udać się na jej chirurgiczne zaopatrzenie metodą klasyczną także do specjalisty II stopnia chirurgii ogólnej dr n. med. Marcina Nowaka. Dr Nowak prowadzi leczenie operacyjne przepuklin różnego typu, w tym przepuklin brzusznych i pachwinowych, a doświadczenie w zakresie operacji chirurgicznych, w tym w chirurgii przepuklin, zdobywał w trakcie pracy jako stażysta, asystent i starszy asystent w I Katedrze Chirurgii Ogólnej CM UJ.

Operacja przepukliny kresy białej klasycznie znajduje się też w ofercie placówki CenterMed Szpital Św Łazarza, gdzie na Oddziale Chirurgii Ogólnej przeprowadzany jest szeroki zakres zabiegów z zakresu chirurgii przepuklin, przeprowadzanych techniką klasyczną i laparoskopową sposobem TEP (zewnątrzotrzewnowo). W Szpitalu leczone są przepukliny pachwinowe jedno- i obustronne, jedno- i obustronne przepukliny udowe, a także przepukliny brzuszne, pępkowe, w kresie białej i pooperacyjne, do placówki mogą się reż zgłosić pacjenci z innymi typami przepuklin przedniej ściany brzucha.

Klasyczna operacja przepukliny kresy białej w Krakowie – ceny zabiegów

Sprzęt medyczny w Szpital św. Rafała Sprzęt medyczny w Szpital św. Rafała

W zależności od tego, czy w trakcie operacji klasycznej przepukliny kresy białej zastosowana zostanie siatka, ceny procedury w krakowskich ośrodkach medycznych mogą się różnić. Średnia cena takiej operacji to 3 500 zł.

Operacja przepukliny kresy białej klasycznie - ceny w Krakowie na tle innych miast

  • Częstochowa od 2 000 zł do 3 000 zł
  • Wrocław od 3 000 zł
  • Gdańsk od 3 780 zł
  • Katowice od 3 700 zł do 5 200 zł
  • Toruń od 4 000 zł do 5 000 zł
  • Szczecin od 4 600 zł do 7 000 zł
  • Zielona Góra od 2 500 zł do 3 200 zł
  • Warszawa od 4 200 zł
Pokaż więcej »

Usługa operacja przepukliny kresy białej klasycznie w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

Pacjenci szukali zabiegu operacja przepukliny kresy białej klasycznie w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska