Operacja przepukliny kresy białej klasycznie Warszawa

usunięcie przepukliny kresy białej metodą klasyczną, leczenie chirurgiczne przepukliny kresy białej, operacja klasyczna rozstępu kresy białej nadbrzusza więcej »

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Operacja przepukliny kresy białej klasycznie Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w Nasmed Gabinet zabiegowy w Nasmed

Przepuklina kresy białej, nazywana również przepukliną linii białej, stanowi patologiczne uwypuklenie zawartości jamy brzusznej poprzez rozejście się mięśni prostych brzucha. Wrota takiej przepukliny znajdują się pomiędzy mostkiem a pępkiem, gdzie łączą się powięzie mięśniowe, w przypadku gdy ulegają one osłabieniu. Zawartość przepukliny kresy białej tworzą najczęściej fragmenty otrzewnej, a objawia się ona jako miękki guzek w nadbrzuszu. Guzek uwypukla się w sytuacjach, wymagających zwiększenia ciśnienia w jamie brzusznej – po wysiłku fizycznym, w trakcie silnego kaszlu. Klasyczną operację przepukliny kresy białej przeprowadza chirurg ogólny i polega ona na zszyciu mięśni, które uległy rozejściu. W przypadku większych przepuklin dodatkowo zastosowana może być polipropylenowa siatka, wzmacniająca miejsce zaopatrzenia przepukliny i zapobiegająca jej nawrotowi.

Leczenie przepukliny kresy białej metodą klasyczną: oferta warszawskich placówek medycznych

Klasyczna operacja przepukliny kresy białej znajduje się w ofercie Kliniki Medycznej Wilmed, mieszczącej się na warszawskim Wilanowie. W placówce, specjalizującej się m.in. w zabiegach chirurgii ogólnej, diagnozowane i zaopatrywane są również inne typy przepuklin, w tym przepuklina pępkowa, mosznowa i pachwinowa jednostronna. Na operacyjne leczenie do Kliniki mogą udać się także pacjenci z przepuklinami nawrotowymi i pooperacyjnymi, leczone są tu również przepukliny skomplikowane.

Na operacyjne leczenie przepukliny w kresie białej metodą klasyczną można udać się również do NZOZ IBIS, gdzie operacje przepuklin prowadzone są także techniką laparoskopową i metodą beznapięciową, z zastosowaniem syntetycznych siatek. Wśród leczonych w placówce przepuklin znajduje się przepuklina pachwinowa, pępkowa i udowa, a w ramach zabiegów w obrębie jamy brzusznej wykonywane są też laparoskopowe operacje usunięcia pęcherzyka żółciowego oraz laparoskopowe leczenie refluksu żołądkowo-przełykowego.

Także w ofercie Przychodni Medycznej Nasmed znajduje się operacja przepukliny kresy białej klasycznie. W placówce leczone są również inne przepukliny, w tym przepukliny pooperacyjne w obrębie jamy brzusznej, przepukliny pępkowe (operacje z użyciem siatki lub bez) oraz przepukliny nawrotowe jamy brzusznej I i II stopnia. Operacyjne leczenie przepuklin z wykorzystaniem syntetycznych siatek prowadzone jest w placówce w trybie Chirurgii Jednego Dnia, co pozwala pacjentowi na powrót do domu już następnego dnia po zabiegu.

Ile kosztuje klasyczna operacja przepukliny kresy białej w Warszawie?

Sala operacyjna w Nasmed Sala operacyjna w Nasmed

Ceny operacyjnego leczenia przepukliny kresy białej w warszawskich placówkach medycznych są dość zróżnicowane: zaczynają się od 2 500 zł, ale mogą także kosztować 3 500 zł.

Operacja przepukliny kresy białej klasycznie - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 2 875 zł do 4 640 zł
 • Wrocław od 3 000 zł do 5 000 zł
 • Częstochowa od 2 300 zł do 3 000 zł
 • Gdańsk od 3 780 zł do 6 100 zł
 • Lubin od 2 700 zł
 • Szczecin od 7 000 zł
 • Łódź od 2 800 zł
 • Katowice od 3 700 zł do 5 200 zł
 • Toruń od 4 000 zł do 5 000 zł
 • Gdynia od 3 000 zł
 • Zielona Góra od 2 500 zł do 3 200 zł
Operacja przepukliny kresy białej klasycznie cena »

Usługa operacja przepukliny kresy białej klasycznie w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

Pacjenci szukali zabiegu operacja przepukliny kresy białej klasycznie w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.