Operacja przepukliny kresy białej klasycznie Wrocław

Synonimy: usunięcie przepukliny kresy białej metodą klasyczną, leczenie chirurgiczne przepukliny kresy białej, operacja klasyczna rozstępu kresy białej nadbrzusza więcej »

Filtruj wyniki

Oferujesz operacja przepukliny kresy białej klasycznie we Wrocławiu?

Operacja przepukliny kresy białej klasycznie Wrocław - informacje

Sala operacyjna w Chiroplastica Sala operacyjna w Chiroplastica

Przepuklina kresy białej to stan, w którym tłuszcz przedotrzewnowy lub części narządów jamy brzusznej ulegają nieprawidłowemu przemieszczeniu przez otwór, powstały z powodu rozejścia się mięśni prostych brzucha. Kres biała przebiega pionowo od mostka do spojenia łonowego, a tworzące ją włókna łącznotkankowe są szczególnie narażone na rozejście się. Tego typu przepuklina znacznie częściej występuje u mężczyzn niż u kobiet, jednak narażone na jej powstawanie są także kobiety w ciąży, a niewielkie przepukliny kresy białej spotykane są również u sportowców. Operacja przepukliny kresy białej klasycznie to jedna z technik zaopatrywania tego typu przepuklin, a zabieg polega na zszyciu wrót przepukliny i przeprowadza go specjalista chirurgii ogólnej. Alternatywą jest operacja tzw. metodą beznapięciową, gdzie do wzmocnienia osłabionych tkanek w miejscu wrót przepukliny stosuje się specjalną siatkę z tworzywa sztucznego.

Klasyczna operacja przepukliny kresy białej we Wrocławiu: kto ma ją w swojej ofercie

Na operacyjne leczenie przepukliny w kresie białej można udać się do wrocławskiego szpitala EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią. Placówka ma w swojej ofercie leczenie przepuklin różnego typu, a zabiegi wykonywane są z zastosowaniem szerokiego wachlarza technik operacyjnych: w placówce przeprowadza się klasyczne operacje przepuklin, zabiegi z wykorzystaniem siatek z tworzywa sztucznego oraz operacje laparoskopowe, charakteryzujące się znacznie mniejszą inwazyjnością.

Pacjenci z przepukliną kresy białej, chcący skorzystać z klasycznej operacji jej zaopatrywania, mogą udać się też do kliniki ArsMedica, gdzie operacje przepuklin przeprowadzane są na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej. Operacyjne leczenie przepuklin brzusznych i pachwinowych odbywa się tu metodą klasyczną lub beznapięciowąą, a operacje beznapięciowe przeprowadzane są w placówce w różnych typach znieczulenia (nasiękowe, nadoponowe, pełne znieczulenie dożylne), co zawęża ilość anestezjologicznych przeciwwskazań do wykonania zabiegu.

Operacja zszycia wrót przepukliny kresy białej dostępna jest także w ofercie kliniki Coramed Medical Centre, gdzie leczone są przepukliny różnego typu, w tym brzuszne i pachwinowe, a zakres stosowanych technik zabiegowych obejmuje zarówno operacje klasyczne w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, jak i operacje laparoskopowe. Placówka wyposażona jest w nowoczesny sprzęt zabiegowy wysokiej klasy, w tym laparoskop XION nowej generacji oraz system rejestracji video HD.

Ile kosztuje operacyjne leczenie przepukliny kresy białej we Wrocławiu?

Sala operacyjna w Chiroplastica Sala operacyjna w Chiroplastica

Ceny operacyjnego zaopatrzenia przepukliny w kresie białej we wrocławskich placówkach medycznych są dość zróżnicowane i rozpoczynają się od 3 000 zł.

Operacja przepukliny kresy białej klasycznie - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

  • Wrocław od 3 000 zł
  • Częstochowa od 2 000 zł do 3 000 zł
  • Gdańsk od 3 780 zł
  • Katowice od 3 700 zł do 5 200 zł
  • Toruń od 4 000 zł do 5 000 zł
  • Szczecin od 4 600 zł do 7 000 zł
  • Zielona Góra od 2 500 zł do 3 200 zł
  • Warszawa od 4 200 zł
Pokaż więcej »

Usługa operacja przepukliny kresy białej klasycznie we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

Pacjenci szukali zabiegu operacja przepukliny kresy białej klasycznie w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska