Operacja przepukliny mosznowej jednostronnej z użyciem siatki Bydgoszcz i okolice

Filtruj wyniki

Operacja przepukliny mosznowej jednostronnej z użyciem siatki Bydgoszcz - informacje

Przepuklina mosznowa jest zaawansowaną odmianą przepukliny pachwinowej skośnej. Dochodzi do niej na skutek zejścia poprzez kanał pachwinowy worka przepuklinowego do moszny. Dotyka ona najczęściej mężczyzn otyłych oraz zmagających się z zaawansowanym przerostem gruczołu krokowego. Wśród przeciwwskazań do wykonania operacji tego typu przepukliny wymienia się m.in. zaburzenia krzepnięcia krwi, zakażenie skóry w miejscu planowanego cięcia chirurgicznego oraz ostre choroby infekcyjne.

Leczenie operacyjne przepukliny mosznowej jednostronnej z wszczepem siatki w Bydgoszczy

Operację przepukliny mosznowej jednostronnej z wszyciem siatki wykonać może prof. dr hab. n. med. Stanisław Dąbrowiecki, specjalista chirurg ogólny, który kieruje pracami Polskiego Klubu Przepuklinowego. Specjalizuje się m.in. w leczeniu operacyjnym przepuklin: udać się do niego można także na operację przepukliny pachwinowej jednostronnej i obustronnej (z wszyciem siatki) oraz operację przepukliny nawrotowej jedno- lub obustronnej pachwinowej. Przeprowadza również laparoskopowe operacje przepukliny pachwinowej jedno- i obustronnej, a także zaopatrzenie przepukliny pępkowej, brzusznej oraz przepukliny lędźwiowej lub nawrotowej brzusznej.

W Bydgoszczy operacja przepukliny mosznowej jednostronnej z użyciem siatki jest możliwa także do przeprowadzenia w Centrum Leczenia Przepuklin (Centrum Medyczne STADMEDICA). Operacje przepuklin pachwinowych przeprowadza się tu metodami klasycznymi (z wszczepieniem siatki lub bez) oraz laparoskopowymi (metodą TAPP). Do ośrodka można się udać również na operację przepukliny pępkowej z siatką, przepukliny brzusznej z siatką oraz operację przepukliny brzusznej metodą laparoskopową (operacja metodą IPOM laparoskopową). Oferta Centrum obejmuje ponadto usunięcie pęcherzyka żółciowego metodą laparoskopową.

Na zaopatrzenie przepukliny mosznowej jednostronnej z użyciem siatki udać się można do Szpitala Świętego Łukasza, w którym przeprowadzana jest cała procedur z zakresu chirurgii ogólnej. W placówce pacjenci poddać się mogą również operacji przepukliny pachwinowej, kresy białej (z wszczepem siatki), oraz pępkowej (z wszczepem siatki lub bez). W ośrodku wykonać można również operację przepukliny nawrotowej lub pooperacyjnej w obrębie jamy brzusznej oraz przepukliny udowej jednostronnej z wszyciem siatki. Oferta Szpitala obejmuje ponadto laparoskopową operację przepukliny pachwinowej lub brzusznej.

Cena operacji przepukliny mosznowej jednostronnej w Bydgoszczy i w McPherson

W Bydgoszczy za zaopatrzenie przepukliny mosznowej jednostronnej z użyciem siatki zapłacić trzeba około 3 500 złotych. Za granicą cena takiej procedury jest znacznie wyższa: przykładowo, w Memorial Hospital w McPherson (w USA) wynosi ona 4 700 dolarów amerykańskich, czyli około 18 500 złotych.

Operacja przepukliny mosznowej jednostronnej z użyciem siatki - ceny w Bydgoszczy na tle innych miast

  • Wrocław od 3 200 zł do 6 500 zł
  • Poznań od 3 500 zł
  • Częstochowa od 2 500 zł do 3 500 zł
  • Tychy od 2 800 zł
  • Warszawa od 4 200 zł
  • Zielona Góra od 2 500 zł do 3 200 zł
  • Łódź od 5 600 zł
  • Lublin od 3 500 zł
  • Bielsko-Biała od 2 500 zł
Pokaż więcej »

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.