Operacja przepukliny mosznowej jednostronnej z użyciem siatki Wrocław

Filtruj wyniki

Operacja przepukliny mosznowej jednostronnej z użyciem siatki Wrocław - informacje

Kadra w Chiroplastica Kadra w Chiroplastica

Przepuklina mosznowa kwalifikuje się do postaci przepukliny pachwinowej skośnej i występuje wówczas, gdy przepuklina pachwinowa zejdzie do moszny - tworzy się wtedy tzw. worek przepuklinowy. Pojawia się ona najczęściej u mężczyzn z nadwagą, cierpiących na przewlekłe zaparcia, z chorobami zatorowo-płucnymi oraz mających problem z oddawaniem moczu. Przepuklina mosznowa objawia się wybrzuszeniem w mosznie, które nie cofa się a daje uczucie pociągania, bólu i pieczenia. Nieleczona, prowadzić może do uwięźnięcia, co może być bezpośrednim zagrożeniem życia. Leczenie przepukliny mosznowej to zabieg chirurgiczny - operacja otwarta lub laparoskopowa - w której wykorzystuje się siatki syntetyczne, służące do wzmocnienia tkanek oraz zapobiegające nawrotom przypadłości.

Leczenie operacyjne przepukliny mosznowej jednostronnej we wrocławskich placówkach chirurgicznych

Na zabieg chirurgiczny, leczący przepuklinę mosznową jednostronną z wykorzystaniem siatki syntetycznej można udać się do Kliniki Chirurgii Małoinwazyjnej i Proktologicznej w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu. Przepukliny leczone są tutaj metodami beznapięciowymi z użyciem siatek. Oprócz przepukliny mosznowej jednostronnej, lekarze operują tutaj także przepukliny pachwinowe, pępkowe oraz brzuszne. Ponadto pacjent może poddać się również chirurgicznemu leczeniu schorzeń takich jak uwięźnięcie przepukliny czy ostre zapalenie wyrostka robaczkowego i pęcherzyka żółciowego.

Lekarzem, wykonującym operacje zaopatrujące przepukliny mosznowe jednostronne z siatką, jest dr n. med. Maciej Garbień, chirurg ogólny (specjalizacja I stopnia w 2000 roku), przyjmujący swoich pacjentów na terenie Wrocławia. Doświadczenie z chirurgii przepuklin różnego typu (nie tylko mosznowych, ale także brzusznych czy pachwinowych) zdobywał podczas pracy w Szpitalu Kolejowym we Wrocławiu w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej. Specjalizuje się nie tylko w operacjach przepuklin pachwinowych z użyciem siatek, ale także w leczeniu żylaków kończyn dolnych różnymi metodami - laserową EVLT oraz miniflebektomią.

Operacja przepukliny mosznowej jednostronnej z użyciem siatki wykonywana jest także w Oddziale Chirurgii Ogólnej 4. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką. Oprócz przepuklin mosznowych można poddać się tutaj również operacji przepukliny pachwinowej z użyciem siatki syntetycznej. Ponadto przepukliny innego typu leczone są tutaj metodą laparoskopową (przepukliny brzuszne), za pomocą laparoskopu usuwany jest też pęcherzyk żółciowy oraz nowotwór jelita grubego.

Jaka jest cena operacji przepukliny mosznowej jednostronnej z użyciem siatki we Wrocławiu, a jaka w Northampton?

Sala operacyjna w Chiroplastica Sala operacyjna w Chiroplastica

3 200 zł trzeba zapłacić za zabieg chirurgiczny na przepuklinie mosznowej jednostronnej z siatką syntetyczną we Wrocławiu, natomiast w Wielkiej Brytanii jest to suma 3 600 funtów (17 600 zł) w BMI Three Shires Hospital.

Operacja przepukliny mosznowej jednostronnej z użyciem siatki - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

  • Wrocław od 3 200 zł do 6 500 zł
  • Poznań od 3 500 zł
  • Tychy od 2 800 zł
  • Warszawa od 4 200 zł
  • Toruń od 4 000 zł do 5 000 zł
  • Kraków od 3 500 zł
  • Zielona Góra od 2 500 zł do 3 200 zł
Pokaż więcej »

Usługa operacja przepukliny mosznowej jednostronnej z użyciem siatki we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

Pacjenci szukali zabiegu operacja przepukliny mosznowej jednostronnej z użyciem siatki w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska