Operacja przepukliny nawrotowej jamy brzusznej II stopnia Grzawa i okolice

Synonimy: operacja nawrotowej przepukliny powłoki jamy brzusznej II stopnia

Bezpośrednio Grzawa nie dysponujemy placówką wykonującą operacja przepukliny nawrotowej jamy brzusznej II stopnia, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 4 innych klinik z okolicy Grzawa. Operacja przepukliny nawrotowej jamy brzusznej II stopnia można przeprowadzić m.in. w Klinika Chirurgii Mazan - Centrum Chirurgii Plastycznej w Katowicach (34 km od Grzawa) w cenie 5 500 zł lub w AVIMED w Katowicach (34 km od Grzawa). W wymienionej placówce operacja przepukliny nawrotowej jamy brzusznej II stopnia wykonuje chirurg ogólny. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska