Operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej z użyciem siatki Radomsko i okolice

Bezpośrednio w Radomsku nie dysponujemy placówką wykonującą operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej z użyciem siatki, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Radomska. Operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej z użyciem siatki można przeprowadzić m.in. w Centrum Medyczne Suliga w Częstochowie (36 km od Radomska) w cenie 2 500 zł lub w SURGICA Pawełczak w Częstochowie (36 km od Radomska). W wymienionej placówce operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej z użyciem siatki wykonuje chirurg ogólny. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej z użyciem siatki w Radomsku?

Usługa operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej z użyciem siatki w Radomsku jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska