Operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej z użyciem siatki Świdnica

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Wrocławul. Pilczycka 144-148

EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią

ocena 4.7 / 5 (31 opinii) - zobacz opinie »zobacz »

Zabieg przeprowadzony z najwyższą starannością gojenie rany szybkie bez komplikacji- Roman (lek. Krzysztof Paśko, operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej z użyciem siatki)

  • Operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej z użyciem si... 3 100 zł
  • Konsultacja chirurgiczna (przedzabiegowa)  150 zł

Pacjenci szukali zabiegu operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej z użyciem siatki w pobliżu Świdnica, w miejscowościach: Wałbrzych, Legnica, Polanica-Zdrój oraz Duszniki-Zdrój.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska