Operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej Warszawa

Synonimy: leczenie przepukliny pachwinowej jednostronnej bez siatki, operacja przepukliny pachwinowej metodą klasyczną

Filtruj wyniki

Operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej Warszawa - informacje

Kadra w MediSpace – Przychodnia Lekarska Kadra w MediSpace – Przychodnia Lekarska

Przepuklina pachwinowa to miękkie uwypuklenie, będące efektem przemieszczenia się jelit lub tkanki tłuszczowej z jamy brzusznej pod skórę (na skutek osłabienia zawartej w powłokach tkanki łącznej lub jako powikłanie po procesie gojenia). Może występować jako przepuklina jednostronna lub dwustronna. Problem przepukliny pachwinowej dotyka częściej mężczyzn. Przepuklina nigdy nie ulega samoistnemu wyleczeniu ani zmniejszeniu, a jedyną metodą jej leczenia jest zabieg operacyjny. Operacja ma na celu naprawę i wzmocnienie ściany brzucha (najczęściej z użyciem siatki). Zabieg ten może być wykonywany metodą klasyczną lub laparoskopową, przy zastawaniu znieczulenia miejscowego lub ogólnego. Operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej przeprowadza lekarz specjalista chirurg

Warszawskie placówki, w których przeprowadzić można operację przepukliny pachwinowej jednostronnej

Centrum Medyczne Damiana w Warszawie to placówka, która w swojej ofercie ma zabieg operacyjnego leczenia przepukliny pachwinowej jednostronnej. W placówce przeprowadzić można także leczenie przepukliny pępkowej, kresy białej, mosznowej, nawrotowej oraz pooperacyjnej, a zabiegi wykonywane są metodą klasyczną. W ośrodku istnieje także możliwość operacyjnego leczenia przepukliny rozworu przełykowego za pomocą metody laparoskopowej.

Pełen zakres zabiegów z zakresu chirurgii ogólnej, w tym leczenie jednostronnej przepukliny pachwinowej, wykonywany jest także w szpitalu LUX MED w Warszawie. Placówka ta w swojej ofercie posiada zabiegi operacyjne przepuklin brzusznych: oprócz przepukliny pachwinowej jednostronnej, prowadzone jest także leczenie przepukliny pachwinowej obustronnej, przepukliny kresy białej oraz udowej. Każda z wyżej wymienionych przepuklin może zostać w ośrodku tym zoperowana w sposób klasyczny lub laparoskopowy.

IATROS Lecznica Położniczo-Chirurgiczna w Warszawie to placówka medyczna, do której również można udać się w celu zoperowania przepukliny pachwinowej jednostronnej. Ośrodek ten oferuje zabiegi operacyjne m.in. w zakresie leczenia przepukliny pachwinowej (jedno i obustronnej), udowej, pępkowej oraz kresy białej. Zabieg operacyjny każdej z przepuklin może być wykonany metodą klastyczną bądź laparoskopową (metoda operacyjna dopierana zostaje indywidualnie dla każdego pacjenta w trakcie trwania konsultacji specjalistycznych odbywających się przed planowanym zabiegiem operacyjnym).

Operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej - porównanie cen zabiegu w Warszawie i w Wielkiej Brytanii

Kadra w MediSpace – Przychodnia Lekarska Kadra w MediSpace – Przychodnia Lekarska
Za operację przepukliny pachwinowej jednostronnej w klinice Spire Liverpool Hospital w Liverpoolu (Wielka Brytania) trzeba zapłacić ok. 2 000 funtów (ok. 11 400 zł), natomiast w Warszawie cena tego samego zabiegu wynosi ok. 3 000 zł.

Operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej - ceny w Warszawie na tle innych miast

  • Warszawa od 4 000 zł
  • Wrocław od 2 500 zł do 3 800 zł
  • Szczecin od 3 500 zł do 5 000 zł
  • Częstochowa od 2 000 zł do 3 500 zł
  • Gdańsk od 5 150 zł
  • Łódź od 4 000 zł
  • Bydgoszcz od 2 900 zł do 3 600 zł
  • Lubin od 2 700 zł
  • Katowice od 3 700 zł do 5 200 zł
Pokaż więcej »

Usługa operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

Pacjenci szukali zabiegu operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska