Operacja przepukliny pachwinowej obustronnej Zabrze

Synonimy: leczenie przepukliny pachwinowej obustronnej bez siatki, operacja przepukliny pachwinowej obustronnej metodą klasyczną

Filtruj wyniki
Zabrze  ul. Zwrotnicza 11 lok. g

Centrum Medycyny Sportowej

ocena 4.6 / 5 (9 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Podejście do pacjenta" 

CMS to znajdujące się w Zabrzu nowoczesne centrum, w którym pacjenci mogą poddać się szeregowi zabiegów chirurgicznych (chirurgia ogó… więcej »

Usługa operacja przepukliny pachwinowej obustronnej w Zabrzu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

Pacjenci szukali zabiegu operacja przepukliny pachwinowej obustronnej w pobliżu Zabrza, w miejscowościach: Gliwice, Ruda Śląska, Bytom, Chorzów, Katowice, Sosnowiec, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Rybnik, Jaworzno, Lubliniec, Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie, Jastrzębie-Zdrój oraz Racibórz.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska