Operacja przepukliny pępkowej klasycznie Łódź

Synonimy: chirurgiczne leczenie przepukliny pępkowej bez siatki, przepuklina pępkowa leczenie chirurgiczne, klasyczna operacja przepukliny pępkowej bez użycia siatki więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Operacja przepukliny pępkowej klasycznie Łódź - informacje

Kadra w Szpital Specjalistyczny Brzeziny Kadra w Szpital Specjalistyczny Brzeziny

Przepuklina (łac. hernia) pępkowa jest przemieszczeniem się w jamie brzusznej otrzewnej lub jelita. Objawia się uwypukleniem wokół pępka lub uwypukleniem samego pępka. Niekiedy zdarza się również jej uwięźnięcie, które powoduje wymioty oraz sprawia, iż uwypuklenie staje się bolesne i mocno zaczerwienione. W każdym przypadku niezbędna jest interwencja chirurgiczna, dlatego chory powinien jak najszybciej udać się do lekarza specjalisty.

Gdzie można pozbyć się przepukliny pępkowej w Łodzi

Klinika Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej to jednostka strukturalna Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej - Centralnego Szpitala Weteranów w Łodzi, w której przeprowadzana jest operacja klasyczna przepukliny pępkowej. Ponadto można przeprowadzić tu inne zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej, w tym operacje żołądka i dwunastnicy czy zabiegi resekcyjne wątroby i trzustki. Można poddać się tutaj również chirurgii laparoskopowej z zakresu zabiegów naprawczych przepuklin rozworu przełykowego, a także laparoskopowej cholecystektomii, adrenalektomii oraz laparoskopowym resekcjom jelita grubego.

Lekarzem podejmującym się w Łodzi zabiegów operacyjnych z zakresu leczenia przepuklin pępkowych jest dr n. med. Jarosław Cywiński, chirurg ogólny, który specjalizację I stopnia z tej dziedziny uzyskał w 1991 roku, natomiast specjalistą chirurgii ogólnej II stopnia został w  1995 roku. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskał po obronie rozprawy doktorskiej w roku 1996. Swoje doświadczenie medyczne (także z operowania przepuklin różnego typu) zdobywał w Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej - Centralnego Szpitala Weteranów w Łodzi. Przeprowadza nie tylko operacje klasyczne przepuklin, ale także leczenie ich techniką laparoskopową, a także operacje usuwania wyrostka robaczkowego.

Zabiegi chirurgiczne w wleczeniu przepuklin ma w swojej ofercie także Centrum Medyczne Euromed. Metodą klasyczną leczy się tu nie tylko przepuklinę pępkową, ale również inne przepukliny brzuszne oraz przepukliny pachwinowe. Ponadto przepukliny brzuszne operowane są tutaj także techniką laparoskopową, w taki sam sposób również leczone są przepukliny rozworu przełykowego oraz przeprowadzane są resekcje wyrostka robaczkowego, pęcherzyka żółciowego, wątroby czy żołądka.

Jaka jest cena klasycznej operacji przepukliny pępkowej w Łodzi, a jaka w Leeds?

Sala operacyjna w Szpital Specjalistyczny Brzeziny Sala operacyjna w Szpital Specjalistyczny Brzeziny

Za chirurgiczny zabieg leczący przepuklinę pępkową w łódzkich ośrodkach medycznych należy zapłacić 2 800 zł, natomiast 2 400 funtów (14 400 zł) trzeba wydać w Wielkiej Brytanii, poddając się operacji w Spire Leeds Hospital znajdującym się w Leeds.

Operacja przepukliny pępkowej klasycznie - ceny w Łodzi na tle innych miast

 • Łódź od 2 500 zł do 3 300 zł
 • Wrocław od 2 300 zł do 3 900 zł
 • Poznań od 4 000 zł
 • Częstochowa od 2 000 zł do 2 500 zł
 • Tychy od 200 zł do 2 000 zł
 • Szczecin od 3 000 zł do 5 000 zł
 • Warszawa od 2 900 zł do 3 900 zł
 • Kraków od 3 000 zł
 • Bydgoszcz od 2 700 zł do 3 900 zł
 • Gdańsk od 3 500 zł
 • Lubin od 2 700 zł
Pokaż więcej »

Usługa operacja przepukliny pępkowej klasycznie w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

Pacjenci szukali zabiegu operacja przepukliny pępkowej klasycznie w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska