Operacja przepukliny pępkowej klasycznie Wrocław

Synonimy: chirurgiczne leczenie przepukliny pępkowej bez siatki, przepuklina pępkowa leczenie chirurgiczne, klasyczna operacja przepukliny pępkowej bez użycia siatki więcej »

Filtruj wyniki
Wrocławul. Pilczycka 144-148

EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią

ocena 4.7 / 5 (30 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Czas oczekiwania na zabieg, koordynacja lekarzy i pielęgniarek, łatwość uzyskania informacji. Całość sprawia wrażenie (i tak jest), że wszystko jest w najlepszych rękach" 

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Komorowiceul. Wrocławska 2a

Orthos Szpital Wielospecjalistyczny

ocena 4.6 / 5 (15 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Profesjonalizm dr Lesiaka. Dowcipny lizak. Sympatyczne panie pielęgniarki. Bardzo uczynne panie stalowe. Ładny czysty pokój." 

Operacja przepukliny pępkowej klasycznie Wrocław - informacje

Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne EZ – medica Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne EZ – medica

Przepuklina pępkowa, która zwykle zdarza się u niemowląt i samoistnie się cofa w ciągu roku do trzech lat, na ogół nie wymaga leczenia operacyjnego. Operacja jest natomiast konieczna w przypadku osób dorosłych i wiąże się z koniecznością otwarcia i wypreparowania worka przepuklinowego oraz odprowadzenia zawartości z powrotem do jamy brzusznej. Po zszyciu otrzewnej, wrota przepukliny są zamykane przez zdwojenie powięzi i dodatkowe wzmocnienie szwami.

Plastyka przepukliny pępkowej

Pełen zakres przepuklin przedniej ściany brzucha (pachwinowa, brzuszna, udowa, pępkowa) oferuje dr n. med. Maciej Garbień, specjalista chirurg, związany m. in. z Centrum Medycznym Artemed. Współpracując z placówką od 2010 r., przeprowadza m. in. zabiegi operacyjne przepuklin pachwinowych, brzusznych i pępkowych metodami laparoskopowymi (IPOM) oraz klasycznymi, a procedury wykonywane są zgodnie z wytycznymi Europejskiego Towarzystwa Leczenia Przepuklin (EHS) w trybie jednego dnia. Z uwagi na obowiązujące standardy leczenia przepuklin, wszystkie zabiegi poprzedza specjalistyczna konsultacja. 

Plastyka przepukliny pępkowej metodą klasyczną to także oferta Kliniki Coramed, gdzie ponadto ofertę stanowi technika laparoskopowa stosowana w pozostałych przypadkach – przepuklin brzusznych oraz pachwinowych. Osłabienie mięśni oraz tkanki łącznej w okolicach pępka, co jest przyczyną przepukliny pępkowej eliminują w trakcie zabiegu chirurgicznego specjaliści Chirurgii ogólnej i naczyniowej, a zabieg polega na usunięciu worka przepuklinowego i odtwarzaniu ciągłości powłok brzusznych. Operacje w obrębie jamy brzusznej przeprowadza m. in. lek. med. Jerzy Śliski, specjalista chirurg, który świadczy ponadto pełną w tym zakresie diagnostykę.

Niespełna 90 km od Wrocławia, chirurgia przepuklin należy do oferty Oddziału Chirurgicznego Ogólnego SP ZOZ MSW w Opolu, gdzie w zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej są realizowane przy użyciu nowoczesnych oraz klasycznych technik operacyjnych, co dotyczy także przepuklin pachwinowych, udowych, pępkowych oraz pooperacyjnych operowanych napięciowo lub beznapięciowo z wszczepem siatki. Do dyspozycji jednostki jest nowoczesna baza diagnostyczna (endoskopia, USG, radiologia). Ordynatorem Oddziału jest dr n. med. Edward Chorążka, specjalista chirurgii ogólnej.

Ile zapłacimy za operację przepukliny pępkowej w Wielkiej Brytanii?

Gabinet zabiegowy w SURGERY1DAY Gabinet zabiegowy w SURGERY1DAY

Jak podaje serwis Medic8, operacja przepukliny pępkowej może być wykonywana w ramach NHS lub prywatnie, a jedyną różnicą jest czas oczekiwania na zabieg. Cena zależy od techniki oraz lokalizacji placówki i może wynieść około 1,700 £ (9,860 zł) lub więcej, co stanowi niemal trzykrotną wartość zabieg wykonanego na Dolnym Śląsku.

Operacja przepukliny pępkowej klasycznie - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

  • Wrocław od 2 500 zł do 3 900 zł
  • Poznań od 4 000 zł
  • Kraków od 2 500 zł do 3 000 zł
  • Szczecin od 3 000 zł do 5 000 zł
  • Tychy od 200 zł do 2 000 zł
  • Bydgoszcz od 2 700 zł do 3 900 zł
  • Łódź od 2 500 zł do 3 300 zł
  • Warszawa od 2 900 zł do 3 900 zł
  • Katowice od 2 600 zł do 5 200 zł
  • Lubin od 2 700 zł
Pokaż więcej »

Usługa operacja przepukliny pępkowej klasycznie we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

Pacjenci szukali zabiegu operacja przepukliny pępkowej klasycznie w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska