Operacja przepukliny pooperacyjnej jamy brzusznej Bielsko-Biała i okolice

Bezpośrednio w Bielsku-Białej nie dysponujemy placówką wykonującą operacja przepukliny pooperacyjnej jamy brzusznej, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Bielska-Białej. Operacja przepukliny pooperacyjnej jamy brzusznej można przeprowadzić m.in. w Klinika Chirurgii Mazan - Centrum Chirurgii Plastycznej w Katowicach (49 km od Bielska-Białej) w cenie 5 500 zł lub w Gabinet Lekarski Marek Klar Łaziska Górne (40 km od Bielska-Białej) gdzie cena za operacja przepukliny pooperacyjnej jamy brzusznej wynosi 2 500 zł. W wymienionej placówce operacja przepukliny pooperacyjnej jamy brzusznej wykonuje chirurg ogólny. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Usługa operacja przepukliny pooperacyjnej jamy brzusznej w Bielsku-Białej jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska