Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki multifokalnej Józefów i okolice

Synonimy: fakoemulsyfikacja z wszczepieniem soczewki pseudoakomodacyjnej, usunięcie zaćmy z wszczepieniem soczewki wieloogniskowej, usunięcie katarakty z wszczepieniem soczewki wewnątrzgałkowej multifokalnej więcej »

Bezpośrednio w Józefowie nie dysponujemy placówką wykonującą operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki multifokalnej, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 6 innych klinik z okolicy Józefowa. Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki multifokalnej można przeprowadzić m.in. w Centrum Medyczne MAVIT w Warszawie (18 km od Józefowa) w cenie 6 800 zł lub w Centrum Medyczne MML w Warszawie (18 km od Józefowa) gdzie cena za operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki multifokalnej wynosi 7 200 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki
Warszawaul. Podleśna 61

Centrum Medyczne MAVIT

ocena 4.6 / 5 (10 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Co mi się podobało? Powiem w wielkim skrócie tak. Po dwóch operacjach mogłem wreszcie zobaczyć na własne oczy jak powinna wyglądać opieka nad chorymi potrzebującymi pomocy. CM MAVIT może i powinno służyć za wzór do naśladowania przez tego typu placówki i inne również, pod skrzydłami Ministerstwa Zdrowia i NFZ." 
Warszawaul. Gimnazjalna 1

Retina Szpital Okulistyczny

ocena 4.6 / 5 (22 opinie) - zobacz opinie »zobacz »
"Podejście pracowników do pacjentów, sprawna obsługa administracyjno-pilęgniarska, kompetencja dr Pawła Tesli. Innych lekarzy nie znam, ale podejrzewam, że Szpital Retina ma dobrą kadrę medyczną" 
Warszawaul. Słomińskiego 19 lok. 503

Centrum Operacji Zaćmy dr Jerzy Brzozowski

ocena 4.6 / 5 (17 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Wszystko" 

Usługa operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki multifokalnej w Józefowie jest najczęściej wykonywana przez okulisty.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska