Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki multifokalnej Józefów i okolice

fakoemulsyfikacja z wszczepieniem soczewki pseudoakomodacyjnej, usunięcie zaćmy z wszczepieniem soczewki wieloogniskowej, usunięcie katarakty z wszczepieniem soczewki wewnątrzgałkowej multifokalnej więcej »

Bezpośrednio w Józefowie nie dysponujemy placówką wykonującą operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki multifokalnej, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 5 innych klinik z okolicy Józefowa. Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki multifokalnej można przeprowadzić m.in. w Centrum Medyczne MAVIT w Warszawie (18 km od Józefowa) w cenie 6 800 zł lub w Centrum Medyczne MML w Warszawie (18 km od Józefowa) gdzie cena za operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki multifokalnej wynosi 7 200 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Usługa operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki multifokalnej w Józefowie jest najczęściej wykonywana przez okulisty.