Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki sferycznej standardowej Bielsko-Biała i okolice

fakoemulsyfikacja z wszczepieniem soczewki standardowej, usunięcie zaćmy z wszczepieniem soczewki standardowej, leczenie zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wykorzystaniem soczewki sferycznej więcej »

Bezpośrednio w Bielsku-Białej nie dysponujemy placówką wykonującą operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki sferycznej standardowej, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Bielska-Białej. Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki sferycznej standardowej można przeprowadzić m.in. w Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT w Katowicach (49 km od Bielska-Białej) w cenie 3 100 zł lub w Lens Clinic w Rybniku (48 km od Bielska-Białej) gdzie cena za operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki sferycznej standardowej wynosi 3 200 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Usługa operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki sferycznej standardowej w Bielsku-Białej jest najczęściej wykonywana przez okulisty.