Operacje i leczenie barku Sosnowiec i okolice

Synonimy: rekonstrukcja stawu barkowego, operacje w stawie ramiennym, operacje stawu ramienno-łopatkowego więcej »

Bezpośrednio w Sosnowcu nie dysponujemy placówką wykonującą operacje i leczenie barku, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 6 innych klinik z okolicy Sosnowca. Operacje i leczenie barku można przeprowadzić m.in. w AVIMED w Katowicach (6 km od Sosnowca) w cenie 3 300 zł lub w Sport Klinika Żory (39 km od Sosnowca) gdzie cena za operacje i leczenie barku wynosi 2 500 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki
Filtruj wyniki:
Rybnikul. Cegielniana 14

Lift Med

4,50 / 5  (996 opinii)  rozwiń
  • Artroskopia diagnostyczna stawu barkowego od 6 000 zł
  • Artroskopowa rekonstrukcja stożka rotatorów z użyciem implan... od 7 000 zł
  • Operacyjna rekonstrukcja stożka rotatorów z użyciem implantó... od 6 000 zł
  • Artroskopowe usunięcie zwapnień stożka rotatorów od 6 000 zł
  • Konsultacja ortopedyczna (przedzabiegowa)  180 zł

Usługa operacje i leczenie barku w Sosnowcu jest najczęściej wykonywana przez ortopedy.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska