Operacje i leczenie dróg łzowych Zawiercie i okolice

Synonimy: chirurgia dróg łzowych, leczenie niedrożności dróg łzowych, operacja udrażniania dróg łzowych więcej »

Bezpośrednio Zawiercie nie dysponujemy placówką wykonującą operacje i leczenie dróg łzowych, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 5 innych klinik z okolicy Zawiercie. Operacje i leczenie dróg łzowych można przeprowadzić m.in. w Klara Centrum Medyczne w Częstochowie (42 km od Zawiercie) w cenie 5 000 zł lub w Klinika Magnuccy w Katowicach (37 km od Zawiercie) gdzie cena za operacje i leczenie dróg łzowych wynosi 500 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz operacje i leczenie dróg łzowych Zawiercie?

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska