Operacje i leczenie kolana Sosnowiec i okolice

Synonimy: leczenie kolana, leczenie operacyjne kolana, terapia stawu kolanowego, zabieg operacyjny stawu kolanowego więcej »

Bezpośrednio w Sosnowcu nie dysponujemy placówką wykonującą operacje i leczenie kolana, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 10 innych klinik z okolicy Sosnowca. Operacje i leczenie kolana można przeprowadzić m.in. w Poradnia Chorób Stopy w Warszawie (254 km od Sosnowca) w cenie 4 000 zł lub w AVIMED w Katowicach (6 km od Sosnowca) gdzie cena za operacje i leczenie kolana wynosi 2 000 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki
Filtruj wyniki:
Rybnikul. Cegielniana 14

Lift Med

4,50 / 5  (996 opinii)  rozwiń
  • Artroskopia diagnostyczna stawu kolanowego od 3 500 zł
  • Endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego od 19 000 zł
  • Artroskopowa operacja więzadła krzyżowego przedniego (ACL) od 8 000 zł
  • Artroskopowa operacja więzadła krzyżowego tylnego (PCL) od 9 000 zł
  • Konsultacja ortopedyczna (przedzabiegowa)  180 zł

Usługa operacje i leczenie kolana w Sosnowcu jest najczęściej wykonywana przez ortopedy.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska