Operacje i leczenie migdałków

Synonimy: wycięcie migdałków, usunięcie migdałków podniebiennych, operacja usunięcia migdałka gardłowego więcej »

Filtruj wyniki
Filtruj:
Gdańsk  ul. Wileńska 44

Swissmed Centrum Zdrowia S.A.

ocena 4.6 / 5 (65 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Miły, troskliwy personel. Pani i Pan anestezjolog bardzo mili i kompetentni, wszystko szczegółowo wyjaśnione zarówno przed, jak i po zabiegu. Pan doktor Mikaszewski to po prostu mistrz świata...świetne podejście do dzieci, stały kontakt (cierpliwie odpowiadał na maile nawet, kiedy był na urlopie :)). Bardzo się cieszymy z tego, że trafiliśmy do Swissmed oraz, że naszym synem zajmował się tak troskliwy personel." 
Lubin  ul. Leśna 8

CDT MEDICUS

ocena 4.4 / 5 (32 opinie) - zobacz opinie »zobacz »
"Bardzo miłe Panie pielęgniarki oraz lekarz, który przeprowadzał operację." 
Wczytaj więcej wyników

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska