Operacje i leczenie przepuklin Bielsko-Biała

Synonimy: przepuklina leczenie, operacja przepukliny

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Operacje i leczenie przepuklin Bielsko-Biała - informacje

Sala operacyjna w Silesia Med Sala operacyjna w Silesia Med

Z przepukliną mamy do czynienia, gdy zawartość jamy ciała przemieści się przez jej powłoki. Wyróżnia się kilka rodzajów przepuklin, w zależności od ich umiejscowienia. Najczęściej występują u osób starszych lub po zabiegach operacyjnych, mogą się jednak pojawić u zdrowych, młodych osób. Jedyną skuteczną metodą leczenia jest leczenie chirurgiczne.

Potrzebujesz dobrego chirurga?

W Szpitalu św. Łukasza w Bielsku Białej chirurgicznym leczeniem przepuklin zajmuje się lek. med. Mirosław Kawulok. Posiada on specjalizację w zakresie chirurgii ogólnej. W centrum jego zawodowych zainteresowań znajduje się chirurgia pęcherzyka żółciowego, przepuklin oraz naczyń. Zajmuje się usuwaniem zmian skórnych i ich badaniem histopatologicznym. Leczy zmiany ropne, rany przewlekłe, oparzenia i odmrożenia. Zakres swojej wiedzy poszerza uczestnicząc w kursach i warsztatach. Jest członkiem Stowarzyszenia Pomocy Chorym Laparoskop, które działa przy Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala Ogólnego w Bielsku-Białej.

Również w Szpitalu św. Łukasza przyjmuje specjalista chirurgii ogólnej, lek. med. Arkadiusz Konior. Jest absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. W pracy zawodowej koncentruje się głównie na leczeniu operacyjnym przepuklin, pęcherzyka żółciowego oraz chirurgii naczyń. Wytwarza przetoki tętniczo- żylne potrzebne do dializoterapii, usuwa zmiany skórne oraz leczy przewlekłe rany i owrzodzenia. Doświadczenie w zawodzie chirurga zdobywał w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku- Białej.

Beskidzkie Centrum Medyczne, które znajduje się w Bielsku- Białęj przy ulicy Dąbrowskiego to miejsce pracy lek. med. Krzysztofa Pietrzaka. Specjalista chirurgii ogólnej oraz chirurgii naczyniowej, przeprowadza operacje przepukliny zarówno metodą bezsiatkową, jak i z wszczepieniem siatki. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku- Białej oraz w Poradni Chirurgii Naczyniowej Lekarsko- Stomatologicznej Spółdzielni Pracy „ESKULAP” w Oświęcimiu.

Operacyjnym leczeniem przepuklin, zajmuje się dr n. med. Artur Sandelewski, właściciel Kliniki Esteuroda- Medycyna Estetyczna i Chirurgia. Dr Sandelewski posiada tytuł specjalisty chirurgii ogólnej, ukończył jedyną w Polsce Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti- Aging otrzymując dyplom lekarza medycyny estetycznej. Szkolił się nie tylko w Polsce, odbył kursy między innymi w Mediolanie i Wiedniu. Oprócz operacyjnego leczenia przepuklin pępkowych i pachwinowych, Klinika Esteuroda oferuje leczenie hemoroidów, usuwanie zmian skórnych oraz laserowe leczenie wyrośli odbytu czy kłykcin kończystych oraz całą gamę zabiegów z zakresu chirurgii i medycyny estetycznej.

Zabiegi chirurgiczne w obrębie jamy brzusznej są wykonywane w Szpitalu Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej, przy ulicy Armii Krajowej. Operacje wykonuje dr n. med. Lidia Nycz, która jest absolwentką Akademii Medycznej w Krakowie i specjalistą chirurgii ogólnej. Pracuje w Oddziale Chirurgii Onkologicznej i Ogólnej Beskidzkiego Centrum Onkologii- Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II. Posiada liczne certyfikaty, potwierdzające jej uczestnictwo w kursach i zjazdach, gdzie podnosi zakres swoich kompetencji.

W której klinice usunąć przepuklinę?

Gabinet zabiegowy w Medicus Estetic Gabinet zabiegowy w Medicus Estetic

Operacja usunięcia przepukliny w Beskidzkim Centrum Medycznym kosztuje 2500- 3100zł, w zależności od tego, czy zabieg jest wykonywany z wszczepieniem siatki, czy bez. Cena takiej operacji w Spire Liverpool Hospital to 2650₤ (około 15500zł). Kwota przeznaczona na zabieg w Anglii pozwala na sfinansowanie przelotu, zabiegu i wakacji dla całej rodziny w Polsce. Na amatorów pięknych widoków czeka Dolina Luizy, Cygański Las, Dębowiec oraz cały szereg zabytków: Zamek Książąt Sułkowskich, Dom Tkacza czy dawny dwór Starostów Lipnickich. Bielsko- Biała jest to miasto bardzo zróżnicowane, w którym dobrze czują się zarówno zwolennicy aktywnego wypoczynku, jak i miłośnicy historii.

Operacje i leczenie przepuklin - ceny w Bielsku-Białej na tle innych miast

 • Bielsko-Biała od 2 500 zł do 6 000 zł
 • Wrocław od 2 700 zł do 7 200 zł
 • Łódź od 2 000 zł do 6 800 zł
 • Warszawa od 2 800 zł do 6 600 zł
 • Szczecin od 3 000 zł do 12 000 zł
 • Poznań od 2 900 zł do 5 000 zł
 • Katowice od 2 600 zł do 10 100 zł
 • Częstochowa od 2 000 zł do 4 500 zł
 • Kraków od 3 000 zł do 6 300 zł
 • Tychy od 200 zł do 5 000 zł
 • Gdańsk od 3 490 zł do 6 830 zł
 • Bydgoszcz od 2 700 zł do 8 500 zł
 • Białystok od 4 300 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu operacje i leczenie przepuklin w pobliżu Bielska-Białej, w miejscowościach: Cieszyn, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno oraz Rybnik.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska